reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny któras z was pisała jakiś czas temu że ma zapalenie dziąseł... Jakimi sposobami to leczyć. Plukać szałwia? Jakaś specjalna pasta? Bo patrzyłam ale wszystkie specjalne preparaty jak żele itd. Nie stosować u kobiet w ciąży..
 
Jesteśmy i meldujemy się w dwupaku!!! :D
Pozwólcie że będę tą 3 centymetrową postać nazywała w formie żeńskiej. Płci oczywiście jeszcze nie widać, ale dla mnie to dziewucha :D jak urośnie jej kiedyś ogonek to będzie wtedy Chłopcem :) w każdym razie miałam usg przez brzuch. Dr przyłożyła głowicę i widać jak grzecznie sobie leży :) w pewnym momencie zabulgotało mi w jelitach i ten mały szogun jak nie zacznie świrować, fikołków wywracać i szaleć. Uspokoiła się, pomachała i wróciła do fikołków. Doktorka nie mogła jej zmierzyć :D
Ciąża nadal równo tydzień młodsza :)
 

Załączniki

  • 94A58582-EE52-4211-A8B2-3338641F1AF1.jpeg
    94A58582-EE52-4211-A8B2-3338641F1AF1.jpeg
    1 021,2 KB · Wyświetleń: 78
Dziewczyny! Nie odzywałam się cały tydzień, chciałam się wyciszyć po ostatniej wizycie na której lekarz powiedział mi, że ciąża za mała i że krwiak rozlany wokół jajeczka, podlamalam się, a dziś na wizycie zobaczylam dzidziusia i serduszko! Popłakałam się że szczęścia bo balam się , że już nic z tego nie będzie, a tu taka niespodzianka ;) poproszę o dopisanie do listy ;)

Cudownie [emoji3590] [emoji3590]

Hej Dziewczyny! Zalamka na całej linii od niedzieli jestem w szpitalu z bólami głowy. Ze względu na ciąże mało badań mogli zrobić ale w końcu okazało się po nakłuću ledzwiowym że to zapalenie opon mózgowych! Teraz nie wiem ile będę jeszcze leżeć w szpitalu głowa pęka leczenie żadne bo zagraża dziecku... Maleństwo w domu płacze za mama... Dramat

Biedactwo.... Aż brakło mi słów... Trzymaj się dzielnie i szybciutko wracaj do zdrówka [emoji3590]

Cudowny maluszek :) Mamy podobnie. U mnie 10t2d. Zastanawiam się czy mam prawidłowo wyliczony termin porodu z OM. OM była 02.07 i termin porodu mam na 09.04, ale to jest ponad 40 tyg a przecież ciąża trwa 40. Z synem miałam OM w pon i na pon po 40 tyg termin. Aplikacja z kolei podaje termin na 06.09. Z dzisiejszego USG wychodzi 04.04. Ja mam takie uczucie. Nie wiem czy urósł guz, którego mam na lewym płacie tarczycy i coś uciska czy to przez przeziębienie... W ogóle mam katar, wcześniej bolało gardło, od wczoraj trochę mnie drapie na kaszel. Co można na kaszel w ciąży?

Dziewczyny czy Was też tak strasznie swędza piersi i skóra na brzuchu? W ogóle brzuch już mam taki jak w pierwszej ciąży miesiąc później

Tak, mnie też okrutnie brzuch swędzi. Nie daje wręcz sobie rady z tym wieczorami jak spuchne. Kupiłam jednak dziś balsam na rozstępy palmersa...

Może napisze każda z nas kiedy miałs ostatnia @ i na kiedy ma termin,możemy wtedy podsumować nasze daty.

OM 18/07/2019
TP 25/04/2020 wg wczorajszego USG.

Jesteśmy i meldujemy się w dwupaku!!! :D
Pozwólcie że będę tą 3 centymetrową postać nazywała w formie żeńskiej. Płci oczywiście jeszcze nie widać, ale dla mnie to dziewucha :D jak urośnie jej kiedyś ogonek to będzie wtedy Chłopcem :) w każdym razie miałam usg przez brzuch. Dr przyłożyła głowicę i widać jak grzecznie sobie leży :) w pewnym momencie zabulgotało mi w jelitach i ten mały szogun jak nie zacznie świrować, fikołków wywracać i szaleć. Uspokoiła się, pomachała i wróciła do fikołków. Doktorka nie mogła jej zmierzyć :D
Ciąża nadal równo tydzień młodsza :)

Cudownie, nie mogę się doczekać aż moje maleństwo będzie tak fikac w brzuszku :) rozczulilam się.... [emoji3590]
 
Chwilę mnie nie ma i już ciężko nadrobić.

Nie napisałam Wam wczoraj, że powiedziałam swojej kierowniczce, że jestem w ciąży. Jakie było moje zdziwienie jak powiedziała "a, to wiem" [emoji33] ponoć Ona należy do tych osób, które widzą takie rzeczy.. i jak przyszłam tydzień temu do pracy po urlopie, to odrazu było widać.. poprosiłam ją na razie o dyskrecję.

Ostatnia @ była 05.07.. i z tego termin wychodzi na 10.04.. taką datę mam też wpisaną w kartę ciąży. Jednak po ostatnim usg ciąża dwa dni młodsza i termin 12.04

Cały czas mówię, że ja nie będę jadła śniadania Wielkanocnego.. to rodzinka też nie musi.. bo będą przeżywać [emoji87]

Coraz Nas więcej! Oby w takim składzie do samego końca! [emoji3590]

Powiedzcie jak będzie ten nowy, zamknięty wątek.. bo nie ukrywam, że jestem i czytam tylko ten.. a po innych się nie poruszam.
 
Słuchajcie, ożyłam [emoji16] o 19 naszło mnie na spacer po lesie i pojechaliśmy [emoji16] co prawda pół godzinny spacer to dla mnie teraz jak wejście na Rysy, ale jestem mega szczęśliwa, że się ruszyłam z domu i dałam radę chociaż trochę pospacerować [emoji3059]
O rany, to powodzenia, żebyście szybko wrócili do zdrowia. Tylko głowa Cię bolała? Jeszcze przyszło mi do głowy, że to może refluks.. A że to nigdy nie miałam to nie znam objawów. Czytałam, że może tak się objawiać. Takie uczucie jakby się chciało to wyrzucić z siebie ale za głęboko [emoji849] A zamiast jeść lekko to ja placków ziemniaczanych narobiłam takiej zachcianki dostałam. Narzeczony dziś z pracy się wyrwał aby mi ciepły bochenek chleba z piekarni przywiózł bo chciałam z masełkiem śmietankowym zjeść o godzinie 14 :)
Refluks... Też nigdy nie miałam, więc dla mnie obce pojęcie, ale kto wie [emoji16]
Może napisze każda z nas kiedy miałs ostatnia @ i na kiedy ma termin,możemy wtedy podsumować nasze daty.
U mnie om 10.07, a termin 15.04 [emoji6]
Ale wg usg ciąża 3 dni młodsza i się zgadza, miałam później owulację [emoji6]
Jesteśmy i meldujemy się w dwupaku!!! :D
Pozwólcie że będę tą 3 centymetrową postać nazywała w formie żeńskiej. Płci oczywiście jeszcze nie widać, ale dla mnie to dziewucha :D jak urośnie jej kiedyś ogonek to będzie wtedy Chłopcem :) w każdym razie miałam usg przez brzuch. Dr przyłożyła głowicę i widać jak grzecznie sobie leży :) w pewnym momencie zabulgotało mi w jelitach i ten mały szogun jak nie zacznie świrować, fikołków wywracać i szaleć. Uspokoiła się, pomachała i wróciła do fikołków. Doktorka nie mogła jej zmierzyć :D
Ciąża nadal równo tydzień młodsza :)
Jakie cudo [emoji7] super, że u Was w porządku [emoji4] już nie mogę się doczekać aż zobaczę moje ruszające się maleństwo [emoji3590]
 
@aszcz jak powiedziałaś? Ja dostaje palpitacji serca jak mam komukolwiek powiedzieć.... Dzisiaj chciałam dziewczynie z którą pracuje i dostałam takiego ataku paniki że słowem się nie odezwałam. W ogóle nie wiem jak temat ugryźć... Tak samo z szefostwem rozmowa... Wtedy to w ogóle na zawał zejdę.
 
reklama
Chwilę mnie nie ma i już ciężko nadrobić.

Nie napisałam Wam wczoraj, że powiedziałam swojej kierowniczce, że jestem w ciąży. Jakie było moje zdziwienie jak powiedziała "a, to wiem" [emoji33] ponoć Ona należy do tych osób, które widzą takie rzeczy.. i jak przyszłam tydzień temu do pracy po urlopie, to odrazu było widać.. poprosiłam ją na razie o dyskrecję.

Ostatnia @ była 05.07.. i z tego termin wychodzi na 10.04.. taką datę mam też wpisaną w kartę ciąży. Jednak po ostatnim usg ciąża dwa dni młodsza i termin 12.04

Cały czas mówię, że ja nie będę jadła śniadania Wielkanocnego.. to rodzinka też nie musi.. bo będą przeżywać [emoji87]

Coraz Nas więcej! Oby w takim składzie do samego końca! [emoji3590]

Powiedzcie jak będzie ten nowy, zamknięty wątek.. bo nie ukrywam, że jestem i czytam tylko ten.. a po innych się nie poruszam.
No to kolejna kobietka z @ 5 lipca :) ja też i mam na 12 kwietnia. To chyba nie będzie nowy wątek tylko ten sam, tyle że obce osoby nie będą mogły czytać tego co tu piszemy.
 
Do góry