reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Wczoraj dwukrotnie podczas wstania z łóżka i jednoczesnym kaszlu czułam mocne ukłucie po prawej stronie brzucha. Jestem pewna, że było to to samo miejsce. Jak na razie delikatne klucia czułam tylko po lewej stronie ale to wczorajsze kłucie było na tyle ostre, że zgielam się w pół że strachu. Jakby skurcz pomieszany z kolką. Może komuś się zdarzyło podobnie ? Czy tylko ja że swoimi dziwnymi dolegliwościami taka jestem unikatowa? :)
Miałam wczoraj identycznie i też mam kaszel. Potem byłam u lekarza i powiedział, że wszystko ok, także tego się trzymajmy.
 
reklama
Też uważam że zdrada przekreśla wszystko.
Trzymam kciuki :)
W jakim wieku są chlopcy?? :) [emoji3590]

15, 7,5,2, i roczna coreczke :)

Dziewczyny trzymajcie za Nas kciuki, jestem na skraju załamania. Plamię i jedziemy do mojej gin. Jak się powtórzy historia z kwietnia i mojemu maleńswu przestanie bić serduszko, to nie wiem... jestem przerażona...odezwę się późnym wieczorem.

Trzymam ckiuki!! daj znac, bedziemy tu czekac na wiadomosci!!

Dziewczyny, a powiedzcie co myślicie o tych adapterach do pasów bezpieczeństwa? Ja się właśnie zastanawiam nad zakupem [emoji848]Zobacz załącznik 1021584

ja nie lubie, byla mi strasznie niewygodnie, i za goraco ;)
 
W pierwszej ciąży na początku miałam podobne bóle. Ból przypominający ból przy wyrostku (więc całkiem silny), jednak to oznaka, że wszystko się rozciąga wraz z rosnącą macicą. Poza tym kolki, zaparcia są częste w tym okresie. Ja miałam masakrę z nimi i to wszystko się na siebie nakładało, ale też miałam stracha, że dzwoniłam do swojego lekarza i on mnie uspokoił. Można wziąć Nospę rozkurczowo, popić magnez/aspargin.
Też tak miałam już dwa razy. Raz jak chciałam się szybko przewrócić w łóżku na drugi bok to mnie strasznie zakłuło. I wczoraj jak szybko wstałam z kanapy to mnie tak zakłuło że nie mogłam się ruszyć.[emoji21] więc nie jesteś sama.
Dzięki, to mnie uspokoiłyście. Tak myślałam że to nic groźnego, że pewnie w środku napięte wszystko to się naciągnelo. Przez ten kaszel tyle obaw. 3 tygodnie kaszlec to jest nienormalne.
 
Dziewczyny ostatni raz wklejam liste! Czy ktoras nie jest dopisana? medlowac sie bo zamykamy watek!

@Bedemama! tp 27.03
@Integral tp 28.09-04.04
@leeleeth tp 01.04
@Karolajna33 tp 03.04
@Magda1327 tp 03.04
@Karolina2102 tp 05.04
@Jula201906 tp 04.04
@ola86 tp 5-7.04
@Sindi1520 tp 05.04
@Katerinka80
@Magda_S
@mizoro tp 05.04
@aneta265 tp 05.04
@sonia.d
@Blizniakisanok
@Najeczka tp 09.04
@aszcz tp 10/11.04
@Sysiq tp 16.04
@Dżasta92 tp 16.04
@Mimi1987 tp 17.04
@paola425 tp 20.04
@AniulekP tp 20.04
@nnat. tp 23.04
@Sassi tp 28.04
@UrszulkaB
@Nnbrznsk
@majka89
@Sassi
@cmla
@Emilia1988
@lenapb
@Wiatraki
@oleeencja
@Likeme
@Hanqa_08
@_Anek_
@atena100
@MoniaMa
@ladyjane95
@milena1706
@Niedoczynna93 tp 08.04
@Anisa15
@MtV
@Surgeres
@kasia.neu
@Inofs
@lexi91
@Rybaa tp 08.04
@pannadorka
@ynka. tp 04.04
@Ruki
@cortado
@Szklanagłowa
@LaBu
@Gloria 87
@monika89bdg
@Renka85 tp 17.04
Ja termin wczoraj zglaszalam 21 kwietnia [emoji4]
 
Ja po badaniach
Maluszek ma 47cm 11t3d, serduszko bije 165bpm.
Przeziornosc karkowa 1.34 mm
Kość kosowa 1.27mm
Przeplywy wporzadku.
Nie zalecił żadbych dodatkowych badan gdyż ciąża rozwija sie prawidłowo[emoji5]
20190912_134909.jpeg
20190912_134652.jpeg
20190912_134434.jpeg
20190912_134326.jpeg
 
Kochana a herbatki, a cola?? Boże, co za... Idioci, czytałam dalej, dobrze robisz. Mam nadzieję że Twój mąż stoi po Twojej stronie.... Kochana, trzymam bardzo mocno kciuki!!!! Ja przy kichanie tak często mam, silne bóle że aż skręca albo zgina wpół. A mi pasy w ogóle nie przeszkadzają. Później mam zamiar korzystać z przywileju ciężarnych i w widocznej ciąży jeździć bez. Wiem że spotka mnie za to fala krytyki ale ogólnie pasy nie robią na mnie większego wrażenia, są mi obojętne, nie przeszkadzają mi, jeżdżę w zapietych na ogół, ale jak tylko mogę nie zapisać to oczywiście nie zapinam :)
Pasy się tak rozciągają, że wystarczy na wielki brzuch. Nie należy myśleć o swoim komforcie tylko o bezpieczeństwie za dwoje [emoji4]
 
reklama
Cala poprzednią ciaze jezdzilam w pasach. Nie uzywalam adapterow. Nie czułam dyskomfortu przy zapietuch normalnie pod brzuchem. Tylko, ze ja brzuch miałam maly, wiec moglo miec to znaczenie.
 
Do góry