reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ojej jak ja Ci zazdroszczę że już wiesz że z dzidziusia wszystko ok ;) znasz już płeć?
Jeszcze nie
Dziewczyny jak radzicie sobie ze stresem? Ja dzisiaj miałam rozmowę rekrutacyjna na doktorat i prawie ze stresu zemdlałam do tej pory się trzęsę, mimo że wszystko poszło pomyślnie
Ja nucę w myślach lub szeptem piosenkę i mówie do siebie ...spokojnie.. nie zwracam czy ktos na mnie patrzy
 
reklama
Wczoraj dwukrotnie podczas wstania z łóżka i jednoczesnym kaszlu czułam mocne ukłucie po prawej stronie brzucha. Jestem pewna, że było to to samo miejsce. Jak na razie delikatne klucia czułam tylko po lewej stronie ale to wczorajsze kłucie było na tyle ostre, że zgielam się w pół że strachu. Jakby skurcz pomieszany z kolką. Może komuś się zdarzyło podobnie ? Czy tylko ja że swoimi dziwnymi dolegliwościami taka jestem unikatowa? :)
Mnie się zdarza co jakiś czas, przy wstawaniu właśnie.
 
Wczoraj dwukrotnie podczas wstania z łóżka i jednoczesnym kaszlu czułam mocne ukłucie po prawej stronie brzucha. Jestem pewna, że było to to samo miejsce. Jak na razie delikatne klucia czułam tylko po lewej stronie ale to wczorajsze kłucie było na tyle ostre, że zgielam się w pół że strachu. Jakby skurcz pomieszany z kolką. Może komuś się zdarzyło podobnie ? Czy tylko ja że swoimi dziwnymi dolegliwościami taka jestem unikatowa? :)
Ja tak mam. To więzadła. Jak zaboli to aż zatyka ale szybko przechodzi
 
O matko! A ja już przypanikowałam, że moja kruszynka jest taka mała (3 cm) skoro mamy ten sam termin a później spojrzałam na Twoje tygodnie na zdjęciu i się uspokoiłam [emoji16] Ufff... Śliczny maluszek [emoji7]

Ja się normalnie zakochałam [emoji7]
Ale coś z moimi tygodniami nie tak? Hmm nie sprawdzam ile być powinno na jakim etapie... i nie mam porównania bo to moja pierwsza ciąża.
W szoku dziś bylam ze od zeszlego wtorku urósł aż tyle [emoji848]
 
Ja po badaniach
Maluszek ma 47cm 11t3d, serduszko bije 165bpm.
Przeziornosc karkowa 1.34 mm
Kość kosowa 1.27mm
Przeplywy wporzadku.
Nie zalecił żadbych dodatkowych badan gdyż ciąża rozwija sie prawidłowo[emoji5]Zobacz załącznik 1021645Zobacz załącznik 1021646Zobacz załącznik 1021647Zobacz załącznik 1021648
Jakie cudne maleństwo [emoji7]
@leeleeth ale cudownie [emoji3590] Ale cudownooooosciiii, jestem zakochana :) Jak się upre nic mnie nie zmusi ani nie przekona :D
Ufam w 100% mężowi za kierownicą, czuję się bezpieczna i to ja raczej jestem hulaj dusza i wariat na drodze :D
Swojemu mężowi może i ufasz, ale czy ufasz wszystkim kierowcom na drodze? Na drodze to loteria...
Ja już w nich jeżdżę. Kupiłam w pierwszej ciąży, bo była zagrożona i nie chciałam dodatkowo uciskać brzucha (wiem, że pasy tak bardzo nie uciskają, ale to siedzi w głowie). Niestety długo nie miałam przyjemności ich używać.
Wczoraj mąż je wyciągnął, bo stwierdził, że jak je mamy to po co ryzykować. Ogólnie bardzo wygodne, bo pas leci po nogach. Poza tym, na Youtube są filmiki, co dzieje się z ciążą przy wypadku. Ja też już kaszlę 3 tygodnie. Idę za chwilę do lekarza żeby sprawdził, czy mi to na płuca nie siada... nie wiem już co na to poradzić. Ginekolog powiedział, że mam nic nie jeść i to wykaszleć. Syropu z cebuli to już czuć nie mogę...
Dziś oglądałam te filmiki, dlatego zamówię to na pewno. Poza tym znajoma mi opowiadała jak w ciąży była co się dzieje jak się nie ma pasów...
Z jakiej firmy masz? Możesz polecić? [emoji6]
 
Ja się normalnie zakochałam [emoji7]
Ale coś z moimi tygodniami nie tak? Hmm nie sprawdzam ile być powinno na jakim etapie... i nie mam porównania bo to moja pierwsza ciąża.
W szoku dziś bylam ze od zeszlego wtorku urósł aż tyle [emoji848]
Wszystko w porządku tylko ja się na początku przestraszyłam, że mój dzidzior malutki przy tych samych terminach porodów [emoji16] Jeszcze nie raz nam się pozmieniają TP przez te USG [emoji3526] Mi przy 9 tydz 6 dni termin wyszedł na 8.04.
 
reklama
@Bedemama! tp 27.03
@Integral tp 28.09-04.04
@leeleeth tp 01.04
@Karolajna33 tp 03.04
@Magda1327 tp 03.04
@Karolina2102 tp 05.04
@Jula201906 tp 04.04
@ola86 tp 5-7.04
@Sindi1520 tp 05.04
@Katerinka80
@Magda_S
@mizoro tp 05.04
@aneta265 tp 05.04
@sonia.d
@Blizniakisanok tp 0404
@Najeczka tp 08.04
@aszcz tp 10/11.04
@Sysiq tp 16.04
@Dżasta92 tp 16.04
@Mimi1987 tp 17.04
@paola425 tp 20.04
@AniulekP tp 20.04
@nnat. tp 23.04
@Sassi tp 28.04
@UrszulkaB tp 21.04
@Nnbrznsk
@majka89
@Sassi
@cmla
@Emilia1988
@lenapb
@Wiatraki
@oleeencja
@Likeme
@Hanqa_08
@_Anek_
@atena100
@MoniaMa
@ladyjane95
@milena1706
@Niedoczynna93 tp 08.04
@Anisa15
@MtV
@Surgeres
@kasia.neu
@Inofs
@lexi91
@Rybaa tp 08.04
@pannadorka
@ynka. tp 04.04
@Ruki
@cortado
@Szklanagłowa
@LaBu
@Gloria 87
@monika89bdg
@Renka85 tp 17.04
@nikolka1203 tp 28.04
@joanna153 tp 10.04
@AnnaOlga tp 16.04
@mycha_00

czy teraz sie zgadza i moge juz wyslac do administratora?
czy czekamy jeszcze?
 
Do góry