reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Ale nas dużo :) Witamy nowe mamusie. Ja miałam spory brzuch już przed ciążą o czym świadczy fakt że jedna Pani mi chciała ustąpić miejsca siedzącego w kościele jeszcze zanim zaszłam w ciążę (to był co prawda ten szczęśliwy cykl ale jeszcze byłam przed owu :D ) fakt że jak byłam w ciąży z synem kilka lat temu to mogę na palcach jeden ręki policzyć ile razy ktoś mnie poprosił pierwsza do kasy albo przepuścił w kolejce... Teraz jest już chyba lepiej pod tym względem widzę że już teraz ludzie na mnie patrzą i się zastanawiają czy mnie puścić przed siebie ale czasem im głupio bo nie są pewni do końca mojego stanu :D ja jeszcze różnicy nie widzę pewnie brzuch ciążowy mi późno wyjdzie przy takiej fałdce co już mam :D tyle dobrze że przy takiej figurze mam już sporo luźnych sukienek lub takich odcinanych pod biustem teraz się sprawdzą :)
 
A no i całe szczęście że od dwóch tygodni nic nie przybralam na wadze. Muszę się pilnować bo w tej ciąży do porodu jak przytyję 10 kg to będzie sporo. Liczę że może się uda jedynie z 8... Startuje z 160 cm wzrostu i 76 kg... więc nie jest za wesoło
 
Odebrałam właśnie wyniki moczu i jestem przerażona, a wizyta u gina dopiero w poniedziałek :(
 

Załączniki

  • 15683630456583819750509421308688.jpg
    15683630456583819750509421308688.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry