reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
A wiecie czy przed badaniami prenatalnymi w Poradni Genetycznej muszę mieć jakieś świeże wyniki morfologii lub innych badań? Nic mi nie powiedzieli, ale wolę się upewnić.
W ogóle powiedziano mi, że mam sobie zarezerwować około 3 godzin na te badania - co tam wówczas będzie robione?
 
Cześć. Mi ustały na półtora dnia a teraz czasem bolą ale słabiej. Mdłości mam pod wieczór albo w nocy ale takie jakby że stresu bardziej niż z ciąży. Zapachy już mnie nie drażnią. Jem większość rzeczy które jadłam przed ciążą. Jutro wieczorem mam lekarza i mega stres...
Brzuch i mnie trochę widoczny ale spodnie dopinam i narazoe nie potrzebuje zmieniać garderoby. Mam 164 cm i startuje z wagą 66 ( przytyłam 800 g )
Mi też praktycznie całkiem odszedł ból piersi. Przestały być już takie nabrzmiałe, ale sutki dalej mam jakby większe, ciągle sterczące i wrażliwe na dotyk [emoji6] dzisiaj mam 8t0d
 
Ja powoli zaczynam panikowac, bo mam wrażenie, że u mnie nic nie rośnie, a już 10tc
Nie przejmuj się, w pierwszej ciazy brzuszek mi się pokazał dopiero w 5tym miesiącu, do tego czasu dopinałam się we wszystkie spodnie bez problemu, za to jak zaczął rosnąć to w 9miesiacu łatwiej było mnie przeskoczyć niż obejść- był gigantyczny :o :D
 
reklama
Do góry