reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ostatnio kupiłam ananasa i zjadłam, a na codzien nie lubię....iboierogonz mięsem chociaż moje ukochane to ruskie może to są nasze objawy ciąży
Może tak. Miejmy nadzieję. Jakoś tej wiary czasem brakuje.
Za test pappa ja będę płaciła 700 zł
O rany, aż tyle to kosztuje? Ja nie zapytałam u swojego bo zakładałem, że to Max 300 zł.
 
reklama
Byłam na wizycie NFZ, jestem w ciąży, jest zarodek, jest serce, bije❤
Dostałam skierowanie na badania, mam przyjść z wynikami za dwa tygodnie.
Szału nie ma, ale dr miły, pielęgniarka mila.
Za tydzień prywatna wizyta, dowiem się więcej :)
Gratulacje !!!Zrobili ci USG ? Ja pomyliłam godzinę i czekam w kolejce prywanite od 19 . Na szczęście za 10 minut bedzie mój czas.
 
Ja jeszcze będę czytać o tych szpitalach ;p to moja pierwsza ciaza wiec żadnych doświadczeń nie mam, a niestety jestem panikara [emoji85] nie mam zaufania do naszej służby zdrowia :( przez całe swoje życie oprócz narodzin zawsze udawało mi się jakoś tego szpitala uniknąć :D ale o Polnej słyszałam właśnie takie opinie jak piszecie, wiec myślę że brałam pod uwagę ten szpital tylko w sytuacji gdyby były jakieś problemy z ciążą. Jak wszytsko będzie ok to raczej wolałabym inny. Bo jak czytałam trochę w internecie to Polna ma chyba najgorsze opinie :/ jeśli chodzi o Lutycka to moja siostra rodziła tam rok temu poprzez cc. Z tego co pamiętam to chyba jedyne na co narzekała to ze po cc późno jej dali małą do siebie i nawet nie informowali czy wszytsko ok. Ale poza tym chyba więcej uwag nie miała [emoji14]
No moja też pierwsza, więc dużo dowiadywania się jeszcze przede mną, ale jakoś trzeba przez to przebrnąć [emoji16]
Hej! I ja dziś byłam na wizycie :) dziś zaczęty 11 tydzień, dzidzia 4,6cm. Ale super było widzieć jak dzidziuś się rusza! Zobacz załącznik 1023195
Super wiadomości [emoji3059] rośnie jak na drożdżach [emoji4]
Byłam na wizycie NFZ, jestem w ciąży, jest zarodek, jest serce, bije[emoji173]
Dostałam skierowanie na badania, mam przyjść z wynikami za dwa tygodnie.
Szału nie ma, ale dr miły, pielęgniarka mila.
Za tydzień prywatna wizyta, dowiem się więcej :)
Hehe tak jak ja, szału nie było, ale skierowanie dostałam [emoji16]

W ogóle dziś moi sąsiedzi już się dowiedzieli, bo przesyłka z Enfamil zamiast do mojej skrzynki trafiła do nich [emoji23] co prawda nic nie komentowali, tylko oddali kopertę, ale no na bank zauważyli skąd to [emoji23]
 
Gratulacje !!!Zrobili ci USG ? Ja pomyliłam godzinę i czekam w kolejce prywanite od 19 . Na szczęście za 10 minut bedzie mój czas.
Tak, miałam badanie a później usg. Jak na NFZ to dość fajne warunki.
Ja też prawie pomyliłam godz, miałam na 18.15 a nie 18.45, ale w porę zauważyłam. W ogóle nie czekałam, przyjęli mnie odrazu :)
 
Hej. To teraz ja już po wizycie. 10+4, crl 4,06, serduszko trochę zwolniło i teraz fhr wynosi 168. Pobrali mi już tez krew na prenatalne, które mam za tydzień.
Lekarka kazała mi jeść espumisan, bo musiała się trochę pofatygować, żeby zobaczyć malucha przez te nagazowane jelita. Brzuch mam mega duży.
 
Może tak. Miejmy nadzieję. Jakoś tej wiary czasem brakuje. O rany, aż tyle to kosztuje? Ja nie zapytałam u swojego bo zakładałem, że to Max 300 zł.
Właśnie jak tak Was czytam to wychodzi że płacę najwięcej. Ogólnie to chodzę do lekarza do którego mam zaufanie ale z jednej strony chciałabym z niego zrezygnować bo dla mnie jest mega drogi no i dojeżdżam do niego 70 km ale mąż się upiera żeby on nam prowadził ciążę
 
Bardzo dobre wieści po wizytach dziewczyny. Gratuluje :)
Mój miał 2cm w niepełnym 8 tc i lekarz powiedział, że jest nawet większy niż powinien teraz ale tak sobie myślę, że w sumie to dzieciaczki chyba nie rosną jakoś super szybko teraz i może dlatego tak bardzo tego nie czuć. Mnie tak średnio co tydzień zabolało brzuch i pomyślałam, że może to właśnie moment kiedy się znów rozrasta znacznie :)
 
reklama
Właśnie jak tak Was czytam to wychodzi że płacę najwięcej. Ogólnie to chodzę do lekarza do którego mam zaufanie ale z jednej strony chciałabym z niego zrezygnować bo dla mnie jest mega drogi no i dojeżdżam do niego 70 km ale mąż się upiera żeby on nam prowadził ciążę
Kochana, ja dojeżdżalam w jedną stronę 130km i powrót A praktycznie przy każdej wizycie zostawiłam ponad 500zl, doliczyć paliwo, jakiś obiad na trasie to prawie tysiąc jak nic. Tyle, że to klinika ale warunki i obsługa lekarza na najwyższym poziomie. Za tydzień jadę tam ostatni raz pożegnać się, podziękować, mam nadzieję, pozbierać wyniki i będę leczyć się na miejscu. U siebie za ostatnią wizytę trwajaca ok 30 min z dwoma badaniami, tłumaczeniem dokładnym, zapłaciłam 150zl co było dla mnie szokiem. Mam nadzieję, że prenatalne nie będą jednak bardzo drogie.
 
Do góry