reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Kochana, ja dojeżdżalam w jedną stronę 130km i powrót A praktycznie przy każdej wizycie zostawiłam ponad 500zl, doliczyć paliwo, jakiś obiad na trasie to prawie tysiąc jak nic. Tyle, że to klinika ale warunki i obsługa lekarza na najwyższym poziomie. Za tydzień jadę tam ostatni raz pożegnać się, podziękować, mam nadzieję, pozbierać wyniki i będę leczyć się na miejscu. U siebie za ostatnią wizytę trwajaca ok 30 min z dwoma badaniami, tłumaczeniem dokładnym, zapłaciłam 150zl co było dla mnie szokiem. Mam nadzieję, że prenatalne nie będą jednak bardzo drogie.
Właśnie ja też chodzę do kliniki i za wizytę płacę 250 zł plus badania które zawsze są w granicach 200 zł
 
reklama
Poprzedni poród miałaś ciężki, czy skąd taka decyzja? Ja to się nastawiam na naturalny poród, cesarki się boję, ale no jak będzie trzeba nic nie zrobię [emoji53]
Ja tez cesarki sie boję, mimo że mam za sobą dwa straszne porodu naturalne, nie chce cesarki. Do trzech razy sztuka, może tym razem będzie bez komplikacji :D
 
Wyszło przepyszne. Lepsze niż z mojego wcześniejszego przepisu. :D

Kurczę, mam wielki problem z zaparciami. W pierwszej ciąży lekarz mi zalecił syrop Lactulosum i dzisiaj sobie kupiłam. Mam nadzieję, że jakoś mi to trochę pomoże. :/ Do tego mdłości nie znikają, w nocy są nasilone i wymioty się zdarzają...
Czy któraś z Was miała plamienia w czasie przypadającej miesiączki we wcześniejszych ciążach? Kurczę, moja mama miała w dwóch ciążach. Ja w pierwszej nie miałam żadnego, w drugiej pojawiają się bez bólu podbrzusza, doraźne, niewielkie. Zaznaczę, że obecnie jeszcze się leczę z infekcji, biorę globulki. Dwóch bardzo dobrych bydgoskich lekarzy mnie przebadało, USG dopochwowe, ostatnio też na fotelu i nic a nic złego się nie dzieje, ale takie sytuacje mnie stresują. ;/ Moja mama miała "fałszywe" miesiączki ze mną w ciąży aż trzy miesiące. Ciekawe, czy to taka tendencja genetyczna...
Mialam w pierwszej ciazy 2dniiwe brazowe plamienie w okolo 8/9tc. Bylam w szpitalu, ale nic nie wykryli. Profilaktycznie przepisali mi duphaston i bralam go chyba do konca ciazy
 
Hej! I ja dziś byłam na wizycie :) dziś zaczęty 11 tydzień, dzidzia 4,6cm. Ale super było widzieć jak dzidziuś się rusza! Zobacz załącznik 1023195
Gratulacje, duża dzidzia! Zaczęty 11 tydzień czyli powiedzmy 10+1 czy 11+1? Pytam bo różne tu były teorie, a ja jutro będę mieć 10+2 na USG (czyli wg mojej wiedzy własnie początek jedenastego tygodnia) i zastanawiam się czy jest szansa żeby małe miało ponad 4,5cm i gin zrobił genetyczne.
 
reklama
Do góry