reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Gratulacje, duża dzidzia! Zaczęty 11 tydzień czyli powiedzmy 10+1 czy 11+1? Pytam bo różne tu były teorie, a ja jutro będę mieć 10+2 na USG (czyli wg mojej wiedzy własnie początek jedenastego tygodnia) i zastanawiam się czy jest szansa żeby małe miało ponad 4,5cm i gin zrobił genetyczne.
Według mojego lekarza te 10 + 2 jest już 11 tygodniem [emoji846] Druga lekarka wcześniej też obaliła to wszystko gdy miałam 6 + 4. Powiedziała, że jestem między 7-8 tygodniem a nie 6.
 
Spokojnie, moja mama miała 3x CC, a w tamtych czasach CC to był koszmar... Po CC leżało się tydzień.

Ja też rodziłam poprzez CC, przez brak postępu porodu i pomimo, że wtedy byłam nastawiona na SN, to teraz będę naciskała na CC. Urodziłam w sobotę ok 17 a we wtorek rano miałam już wypis.
Ja miałam 2 razy cc, lekarz zapowiedział że 3 też cc i ze bedziemy kontrolować bliznę, nie mam się martwić..więc nie martwie się
No to podobnie jak ja. Ja mam dziś 9+6 wgl om, ale wg usg 3 dni młodsza [emoji6]
Ja mam wg om 11+5 wg usg 12+1.
 
Skąd te guzy się biorą... Mi endokrynolog w czerwcu powiedział, że mam przyjść za 1,5 roku, ale skoro gin każe iść to muszę się umówić. Uważa, że ciąża może mieć wpływ na guza. Mój guz ma 1 cm na 1,2 cm. Domyślam się, że bierzesz jakieś leki na tarczycę?
Tak, teraz mam Letrox 75, przed ciążą brałam 50. Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia czemu i skąd się to bierze. Jednak spustoszało to mój organizm. Szczególnie włosy...
 
reklama
Ja brałam przed ciążą 100 letrox teraz 125.
Tak samo wlosy i paznokcie okropne i tyłam a raczej puchłam dopuki nie unormowałam tarczycy, teraz w ciaży włosy jeszcze gorsze.. ja mam zanikowe zapalenie tarczycy.
Tak, teraz mam Letrox 75, przed ciążą brałam 50. Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia czemu i skąd się to bierze. Jednak spustoszało to mój organizm. Szczególnie włosy...
 
Do góry