reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja wg OM mam termin na 16. kwietnia, a wyszło z USG 10. kwietnia. :D Efekt chyba moich nieregularnych miesiączek. Po prostu trzeba na chybił trafił wygenerować, by trafić w termin z USG. :D Na bank uda się wkleić na komputerze, nie wiem, jak to jest w aplikacji mobilnej, może tam menu z ustawieniami jest uboższe... Z ustawień na komputerze to tak będzie wyglądało:

Screenshot_1.jpg


Po kliknięciu w "Sygnaturę" w okienku wklejamy kod suwaczka, który jest wygenerowany automatycznie na suwaczki.com (przykład kodu w ostatnim obrazku):

Screenshot_2.jpg


Wygenerowany kod wklejamy w okienku w zakładce Sygnatura:
Screenshot_3.jpg
 
reklama
Dziewczyny, co z wątkiem zamknietym? Zamykamy się, czy nie?

czekamy na oficjalne zakmniecie przez administratora, pisalam, ze w okolicy srody ma juz byc zamkniety :)

Miałam na dziś ambitny plan żeby córce w szafie ogarnąć, letnie ciuchy pochować i co? I zasnęłam. Dziewczyny Wy też macie taką niemoc? Ja mam wrażenie jakby mi ktoś zasilanie odciął zupełnie, ledwo chodzę a większość dnia przesypiam. Wieczorami to koło 19 już po mnie. I mam coraz większe duszności, umówiłam się do alergologa bo jednak na tych lekach co mam długo nie pociągne.

ja albo spie albo rzygam :(
jestem tak zmeczona, ze snuje sie jak cien.
funkcjonuje na jakies 10% normy

Mi pomaga picie coli zero na mdłości :) nie jest zdrowa ale totalnie mnie nie mdli

u mnie kazdy napoj powoduje pogorszenie i rzyg :(

jestem po prenatalnych, dzidzius wyglada na zdrowego, wszystkie pomiary pieknie w normie, i wyglada na to, ze mam dziewczynke :)
IMG_6484.JPG
 
Ostatnia edycja:
Boże, nie sądziłam że w 10 tygodniu moje mdłości nasila się na tyle, że zacznę wymiotować. A tu niespodzianka 10+4 i pierwsze zwrócone śniadanko

Ja miałam tydzień przerwy w wymiotach aż do dzisiaj... ledwo zdążyłam do wc, a dziś też 10+4.

Miałam na dziś ambitny plan żeby córce w szafie ogarnąć, letnie ciuchy pochować i co? I zasnęłam. Dziewczyny Wy też macie taką niemoc? Ja mam wrażenie jakby mi ktoś zasilanie odciął zupełnie, ledwo chodzę a większość dnia przesypiam. Wieczorami to koło 19 już po mnie. I mam coraz większe duszności, umówiłam się do alergologa bo jednak na tych lekach co mam długo nie pociągne.

Właśnie szykuję się do drzemki.. Przed ciążą byłam aktywna, teraz wychodząc na drugie piętro mam zadyszkę [emoji849]

Wy ciągle piszecie tu o jakiś wymiotach, mdlosciach, zmęczeniu a ja dalej jak nie miałam objawów ciąży tak nie mam dalej . Strasznie panikuje, ja nie wiem co ze mną jest nie tak, no dosłownie wcale nie czuje się w ciąży i do tego nawet grama nie przytyłam. Od poprzedniej wizyty do następnej to aż 1,5 miesiąca więc został jeszcze aż miesiąc a ja chyba przez ten miesiąc zejdę

Ja w drugim miesiącu schudłam niecałe 4.5kg. W 3 miesiącu na razie stoję w miejscu :)
 
czekamy na oficjalne zakmniecie przez administratora, pisalam, ze w okolicy srody ma juz byc zamkniety :)



ja albo spie albo rzygam :(
jestem tak zmeczona, ze snuje sie jak cien.
funkcjonuje na jakies 10% normy



u mnie kazdy napoj powoduje pogorszenie i rzyg :(

jestem po prenatalnych, dzidzius wyglada na zdrowego, wszystkie pomiary pieknie w normie, i wyglada na to, ze mam dziewczynke :)Zobacz załącznik 1023470
Super gratuluję córeczki[emoji7][emoji7] i ciesze się że wszystko dobrze. Może i u mnie dziewczynka będzie,marzę o tym [emoji7][emoji16]
 
czekamy na oficjalne zakmniecie przez administratora, pisalam, ze w okolicy srody ma juz byc zamkniety :)



ja albo spie albo rzygam :(
jestem tak zmeczona, ze snuje sie jak cien.
funkcjonuje na jakies 10% normy



u mnie kazdy napoj powoduje pogorszenie i rzyg :(

jestem po prenatalnych, dzidzius wyglada na zdrowego, wszystkie pomiary pieknie w normie, i wyglada na to, ze mam dziewczynke :)Zobacz załącznik 1023470
Ale super zdjecia! Musze spytac czy na naszych prenatalnych bedzie mozliwosc zrobienia 3d :-)
 
czekamy na oficjalne zakmniecie przez administratora, pisalam, ze w okolicy srody ma juz byc zamkniety :)



ja albo spie albo rzygam :(
jestem tak zmeczona, ze snuje sie jak cien.
funkcjonuje na jakies 10% normy



u mnie kazdy napoj powoduje pogorszenie i rzyg :(

jestem po prenatalnych, dzidzius wyglada na zdrowego, wszystkie pomiary pieknie w normie, i wyglada na to, ze mam dziewczynke :)Zobacz załącznik 1023470
Kochanie gratuluję tej wymarzonej córci i oby już nic jej tam nie uroslo :)
 
Ja wg OM mam termin na 16. kwietnia, a wyszło z USG 10. kwietnia. :D Efekt chyba moich nieregularnych miesiączek. Po prostu trzeba na chybił trafił wygenerować, by trafić w termin z USG. :D Na bank uda się wkleić na komputerze, nie wiem, jak to jest w aplikacji mobilnej, może tam menu z ustawieniami jest uboższe... Z ustawień na komputerze to tak będzie wyglądało:

Zobacz załącznik 1023450

Po kliknięciu w "Sygnaturę" w okienku wklejamy kod suwaczka, który jest wygenerowany automatycznie na suwaczki.com (przykład kodu w ostatnim obrazku):

Zobacz załącznik 1023451

Wygenerowany kod wklejamy w okienku w zakładce Sygnatura:
Zobacz załącznik 1023452
Wlasnie tak zrobilam, ale chyba mi nie dziala. Przynajmniej ja nic nie widze
 
reklama
Cześć dziewczyny. Można jeszcze dołączyć? Czytam Was od początku, ale ze względu na poronienie w kwietniu bałam się wcześniej pisać. OM 15.07 termin porodu 22.04, choć wg Usg dzidziuś większy i termin na 16.04, słyszałam serduszko, Fhr 170. Pozdrawiam wszystkie serdecznie

zaraz Cie dopisze do listy :)

Super gratuluję córeczki[emoji7][emoji7] i ciesze się że wszystko dobrze. Może i u mnie dziewczynka będzie,marzę o tym [emoji7][emoji16]

Trzymam ckiuki! Kiedy masz prenatalne?

Wlasnie tak zrobilam, ale chyba mi nie dziala. Przynajmniej ja nic nie widze

ja widze u Ciebie suwaczek ;)

jesli sie nie obrazicie bede dopisywala plec naszych dzieci po badaniach prenatalnych zobaczymy jak sie to rozlozy ;)
 
Do góry