reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Od wczoraj pulpeciki drobiowe w sosie koperkowym i ryż. Trochę mi się ich narobiło....
 

Załączniki

  • IMG_20190917_122441.jpg
    IMG_20190917_122441.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 69
reklama
Dziewczyny usmazylam sobie na patelni ser smażony i wbilam dwa jajka. I to ciepłe naniosłem na świeża bułkę. Uwielbiam mmmmmm.
Ja nigdy swej teściowej nie poznam bo umarła nim poznałam swego narzeczonego. Dosłownie 4 miesiące przed :( nowotwór, zgroza XXI wieku
Dziś wywiadówka, wiecie jak mi się chce nie...
Nie Kuś tym knopersem, bułki muszą wystarczyć hihi
Moja teściowa była super osobą.Nawet lepszą niż moja matka. Zawsze nas wspierała. Niestety również zmarła tego lata na nowotwór.Jeszcze bardzo to przeżywamy bo o chorobie dowiedzieliśmy się zaledwie 2 miesiące przed jej śmiercią.Może to dziwne ale bardzo za nią tęsknie[emoji17]
 
reklama
Chyba sporo dziś je pasztet z pomidorem bo ja mi też narosilyscie smaka i jem.

Niestety bardzo się martwię i kiepsko czuje. Boli mnie okropnie ledzwie po lewej stronie i troszkę przy tym brzuch. Chyba pojadę na IP bo ciężko mi się ruszać. Nie czytałam aby któraś z Was tu tak miała [emoji17]
 
Do góry