reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Lepiej żeby dał lekarz cokolwiek niż żeby nie dał. Modlę się żeby mi jutro coś zapisał bo strasznie mnie to martwi...
Trzymam kciuki i daj znać jak [emoji4] Gdzieś ktoś miał jeszcze nizszy niż.Twoj i wiem, że jeszcze źle nie było. Może też dostaniesz luteine zapobiegawczo. Gdybyś dostała to napisz też jakie dawkowanie i ile czasu.
 
reklama
Rozumiem. To dobrze, że idziesz wcześniej. Lepiej być ostrożnym za wczasu. Ja miałam ba początku ciąży 38. Ciekawa jestem jak teraz ma się to do moich bolow. Dostałam 2 x dziennie luteine ale mysle sobie, skąd lekarz wie jaki mam poziom. Oby nie przedobrzyc.

Co się położę spać to głodna się robie w kilka sekund niesamowicie. Nie cierpię jeść po myciu zębów ale chyba muszę polubić podwójne mycie :)
Z luteina to chyba ciężko przedobrzyc. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo ja przed ciążą brałam 1 tab Duphastonu a jak zaszłam to mi lekarka zwiększyła do dwóch tabletek i dołożyła mi luteine. Najpierw 300 mg na dobę, później 200 mg, teraz jestem na dawce 150 mg na dobę luteiny plus cały czas 2x1 duphaston. Jak oznaczałam progesteron dwa razy to zawsze miałam wyższy niż norma i to dużo. Bardzo mnie to dziwiło, że mi tyle każe tego brać skoro mam powyżej normy i pytałam czy to jest dobry wynik. Ale moja lekarka mnie uspokajają a kazdym razem ze bardzo dobry i ze stopniowo będzie mi zmniejszać te dawki co 2 tygodnie tak jak mam wizytę. Pozostalo mi więc jej zaufać, ale właśnie z tego powodu wydaje mi się ze ciężko przedobrzyc :)
 
Do góry