reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Napisałam 2x do moderator i na żadną wiadomość nie otrzymałam odpowiedzi. Dostępu do prywatnego forum jak nie miałam tak nie mam.

Chyba się pożegnam z Wami. Bardzo mi się nie podoba taki stosunek do ludzi.
 
reklama
Napisałam 2x do moderator i na żadną wiadomość nie otrzymałam odpowiedzi. Dostępu do prywatnego forum jak nie miałam tak nie mam.

Chyba się pożegnam z Wami. Bardzo mi się nie podoba taki stosunek do ludzi.
@fuksja12 spokojnie, nie nadrobiłam bardzo dokładnie poprzednich wiadomości.. ale @leeleeth wcześniej napisała post, że zanim każda z Nas otrzyma dostęp do zamkniętego forum, to trochę potrwa, i to nie jest wszystko od ręki.. i to nie jest tylko zależne od niej.

A my, jako forumowiczki musimy też pamiętać, że leeleth, tak jak i każda z Nas ma rodzinę i swoje obowiązki.. więc dajmy jej czas, żeby wszystko ogarnęła i odpisała na wiadomości.
 
Ktoś wie jak długo to ma potrwać zanim wszystkie będą miały dostęp ? Bo tutaj się tak cicho zrobiło ze mam wrażenie ze większość juz korzysta z zamkniętego forum
 
Ja jestem jeszcze tutaj również:) po południu będę próbować przez kompa. Dam znać czy się udało.
U mnie dziś leniwa niedziela . Nie mogę się za nic zabrać, najchętniej przespalabym ten dzien:)
 
Napisałam 2x do moderator i na żadną wiadomość nie otrzymałam odpowiedzi. Dostępu do prywatnego forum jak nie miałam tak nie mam.

Chyba się pożegnam z Wami. Bardzo mi się nie podoba taki stosunek do ludzi.
Zostań! Potem razem będziemy nadrabiać, damy radę zobaczysz:* myślę że @leeleeth nas tak nie zostawi:)
 
Ja jestem jeszcze tutaj również:) po południu będę próbować przez kompa. Dam znać czy się udało.
U mnie dziś leniwa niedziela . Nie mogę się za nic zabrać, najchętniej przespalabym ten dzien:)
O to u mnie dokładnie tak samo ! [emoji85] właśnie przeraza mnie juz ta godzina, czas się ogarnąć i zacząć działać ! :D
 
Zazdroszczę Wam takich leniwych dni... U nas ciągle coś.... Od rana montujemy drzwi, sprzątam, byłam z mamą pozałatwiać różne sprawy na mieście, a jak na złość mam dzisiaj totalny spadek formy, zjazd jakiego jeszcze chyba nie mialam. :( boli mnie głowa, kręci mi się w głowie, wszystko, dosłownie wszystko mnie doprowadza do szału....
Chce iść spać i obudzić się za tydzień :(
 
Zazdroszczę Wam takich leniwych dni... U nas ciągle coś.... Od rana montujemy drzwi, sprzątam, byłam z mamą pozałatwiać różne sprawy na mieście, a jak na złość mam dzisiaj totalny spadek formy, zjazd jakiego jeszcze chyba nie mialam. :( boli mnie głowa, kręci mi się w głowie, wszystko, dosłownie wszystko mnie doprowadza do szału....
Chce iść spać i obudzić się za tydzień :(
Kochana, trzeba w końcu zwolnić :* pozwolić sobie na nic nie robienie.
 
reklama
Ja jestem jeszcze tutaj również:) po południu będę próbować przez kompa. Dam znać czy się udało.
U mnie dziś leniwa niedziela . Nie mogę się za nic zabrać, najchętniej przespalabym ten dzien:)
Też jestem tutaj na razie i nie mam dostępu, ale dołączyłam później, więc cierpliwie czekam.
U mnie dwa dni z rzędu migrena a teraz jeszcze chyba jakieś przeziębienie łapie. Totalny spadek sił...
 
Do góry