reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny. czy można się jeszcze do Was dołączyć? Termin porodu 15.04. To moja trzecia ciąża. Na wcześniejszych stronach czytałam, że przeniosłyście się na inne forum. Czy jest możliwość aby być tam z Wami?:) do kogo pisać?

Malina_93

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny. czy można się jeszcze do Was dołączyć? Termin porodu 15.04. To moja trzecia ciąża. Na wcześniejszych stronach czytałam, że przeniosłyście się na inne forum. Czy jest możliwość aby być tam z Wami?:) do kogo pisać?
Hej :) gratulacje ! W sprawie forum skontaktuj się z leeleeth :)

Szklanagłowa

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny, jak u Was w ciąży z pobieraniem krwi? Chodzi mi o zachowanie żyły po pobraniu. Ja ostatnio na pobieraniu na prenatalnych marudziłam w myślach na pielęgniarkę, że źle pobrała, bo miałam ślad, długo mi krew wyciekała. Jak miałam pobierana do kompletu badań od ginekologa też było podobnie. Wczoraj byłam oddać krew u mojej ulubionej pielęgniarki, nigdy po jej pobraniu nie miałam śladu, nigdy nie leciała mi krew. Wczoraj powiedziałam jej o tej sytuacji z pobrania do prenatalnych i z ciekawości zajrzała pod wacik i sama się zdziwiła, że krew się jeszcze sączy. Dała mi świeży wacik, przykleiła plaster. No i oczywiście mam zgrubienie i siny ślad.
Mam to samo. Boli mnie pobieranie bardziej i zawsze mega krwiak. Raz dwa tygodnie mi się trzymał... ‍♀

szkala

Rozwiązania
0
Wlasnei dostalam wiadomosc, ze juz powinnyscie miec dostep.
@Majaga
@Katka11 tp 12.04
@Lauraa7 tp 25.04
@mycha_00
@Agniesiq tp 21.04
@eM..
@Anlika tp 15.04
@Kasia9206 tp 16.04
@Justyna1991 tp 12.04
@Wel tp 22.04
@angelka123 tp 10.04
@Stella_84 tp 12.04
@Malina_93 tp 20.04
@Monia0281
@fuksja12
@Mika90 tp 08.04
@Maluszek04 tp 22.04
@Alaina7 tp 06.04
@Mama90 tp 02.04
takze, probujcie, moze zresetujcie apke przed? i dzialajcie, czekamy na zakmnietym, jesli ktoras nadal nie bedzie miala dostepu to prosze piszcze do administrator bede myslec co i jak ;)

Jeśli korzystasz z aplikacji, to może się pojawić problem z dostępem. W takiej sytuacji wklej ten link do wyszukiwarki internetowej. Po takim działaniu link powinien pojawić się również w aplikacji. Jeśli będziesz mieć problem daj mi znać, pomogę:)
umnie fora zakmniete sie nie pokazuja, i poprzez lupke znalazlam watek :)
powodzenia!
Jeszcze ja. Pisałam na priv. Cierpliwie poczekam.

leeleeth

Moderator
Członek załogi
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
@szkala i @ebarula czy ktos jeszcze? Troche glupio mi pisac do administrator z pojedynczymi osobami, zwlaszcza, ze dziewczyna chora ...:(
czekam do konca dnia i wysylam zgloszenie, jesli ktos pozniej sie beize chcial dopisac to protze na priv!

Elenna

Rozwiązania
0
Witajcie, mam termin na 8.04 i chciałam dołączyć, ale widzę, że już przeszłyście na zamknięty... i trochę mi głupio wbijać na zorganizowana grupę...

reklama

leeleeth

Moderator
Członek załogi
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Dziewczyny, czekamy na Was do konca pazdziernika, zapraszamy do tego terminu ;)
potem to juz bardzo ciezko bedzie bo po to zamknelysmy watek, zeby intymnie bylo, i zebysmy mogly blizej sie poznac!
Takze dopoki czas piszcie na priv a jak postaram sie na biezaco dodawac Was do grupy zamknietej!
buziaki

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Fanti Przyszłe mamy 2
D Kwietniowe mamy 2019 14311
A Kwietniowe mamy 2018 9065
samotnaja Dzieci urodzone w kwietniu 2017 6117

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry