reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Wszyscy piszą, że to zawsze trwa ale wiem czy to technicznie zajmuje aż tyle czasu, czy po prostu dziewczyny chcą mieć bardziej kameralną grupę, jeśli tak, to oczywiście rozumiem :) Fajnie jednak już by było mieć z kim pogadać, bo narazie to podczytuję "Majówki" ze smutku :D
Hehe
Ja czytam marcowe bo termin mam na początek kwietnia
 
reklama
Cześć! Ja także jestem kwietniową mamą :) Ale nie mam parcia na jakieś forum zamknięte, jak co mogę się udzielać tu lub w innym otwartym wątku ;D
 
Hej dziewczyny, ja też bardzo Wam gratuluję udanych wczorajszych wizyt i tych wymarzonych córeczek :) Ja dowiem się kto u mnie mieszka dopiero 3 grudnia, już nie mogę się doczekać. Mi w sumie jest wszystko jedno czy to będzie chłopiec czy dziewczynka, bo czekałam na dziecko bardzo długo, więc będę się cieszyć tak czy siak :D w mojej rodzinie wszyscy stawiają na dziewczynkę, bo u nas same chłopaki, zarówno u męża jak i u mnie, więc rzeczywiście dziewczynka byłaby wielką niespodzianką. Zobaczymy za miesiąc, mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku bo jestem trochę panikara i mam bujną wyobraźnię niestety... jeżeli chodzi o święta, to dopóki mieszkaliśmy z rodzicami w Polsce to zawsze marzyłam o tym żeby uciec i oderwać się od tego całego zgiełku świątecznego, natomiast teraz jak jestem daleko od domu myślę inaczej. To będą nasze drugie święta poza domem,nie wiem jak to zniosę, w zeszłym roku pół świąt przepłakałam, tęsknię po prostu. A jak jeszcze pomyślę, że to mogą być ostatnie święta moich dziadków to już w ogóle okropnie się czuje, że świadomością,że nas nie będzie z nimi w ten czas. No ale nic, pocieszam się myślą, że za rok nasze święta będą zupełnie inne i pełne radości, bo już nie będziemy we dwoje A we troje i to jest coś najcudowniejszego na świecie. Pozdrawiam Was cieplutko :)
 
Dziewczyny pytanie mam.
Do tych które łykają prenatal duo. Jak je bierzecie? Bo ja po 2 listach tych płynnych kapsulek zauważylam że są tam jeszcze różowe tabletki. Hahah brawo ja! Trzeba brać obydwie jednoczenie? Czy 2 kapsulki i jedna tabletka? Stąd 30 tabletkę i 60 kapsulek łącznie na miesiąc?


A tak poza tym to ból brzucha od wczorajszej nocy. Macie juz mega wyczuwalna. I ciąg takie uczucie pełnego pęcherza nawet po toalecie.

Ciaza- piękny stan :)
 
reklama
Do góry