reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziewczyny pytanie mam.
Do tych które łykają prenatal duo. Jak je bierzecie? Bo ja po 2 listach tych płynnych kapsulek zauważylam że są tam jeszcze różowe tabletki. Hahah brawo ja! Trzeba brać obydwie jednoczenie? Czy 2 kapsulki i jedna tabletka? Stąd 30 tabletkę i 60 kapsulek łącznie na miesiąc?


A tak poza tym to ból brzucha od wczorajszej nocy. Macie juz mega wyczuwalna. I ciąg takie uczucie pełnego pęcherza nawet po toalecie.

Ciaza- piękny stan :)
Codziennie jedna tą różowa tabletkę i dwie te kapsułki :)
Oj tak z tym pęcherzem bywa ciężko, zwłaszcza w nocy :D
 
reklama
Dziewczyny, czekamy na Was do konca pazdziernika, zapraszamy do tego terminu ;)
potem to juz bardzo ciezko bedzie bo po to zamknelysmy watek, zeby intymnie bylo, i zebysmy mogly blizej sie poznac!
Takze dopoki czas piszcie na priv a jak postaram sie na biezaco dodawac Was do grupy zamknietej!
buziaki
Witaj. Wiem, że już po terminie na dołączenie do grupy, ale może się jeszcze uda, please :) Jestem 'zielona' w temacie ciąży a i nie mam z kim o tym dyskutować w realu, więc liczę na to forum i na Was. Termin mam na 16.04.
 
Nasza moderatorka nie czuje się najlepiej i pewnie dlatego to tyle trwa. Do końca października czekamy na nowe dusze. Głowa do góry dziewczyny. Napiszcie pv do @leeleeth
dziewczyny czy jest szansa jeszcze dostać się na forum zamknięte? czekam chyba miesiąc.. chciałabym się dowiedzieć co u innych forumek na tym samym etapie ciąży ale boje się, że już tych postów nie nadrobię tam...
 
dziewczyny czy jest szansa jeszcze dostać się na forum zamknięte? czekam chyba miesiąc.. chciałabym się dowiedzieć co u innych forumek na tym samym etapie ciąży ale boje się, że już tych postów nie nadrobię tam...
Nie wiem czy są szanse. @leeleeth ma teraz trudny czas. Nawet na zamkniętym jej długo już nie ma , także nic nie wiemy. Piszcie narazie tutaj. Podgladamy:)
 
Z tego co pamiętam, to było ustalone, ze nowe osoby przyjmujemy do końca października - aby móc się zgrać z osobami które są na forum i czuć w miarę prywatnie - po to zakładałyśmy wątek prywatny, aby poznać bliżej osoby i czuć się pewnie w gronie znanym nam [emoji6]
dziewczyny czy jest szansa jeszcze dostać się na forum zamknięte? czekam chyba miesiąc.. chciałabym się dowiedzieć co u innych forumek na tym samym etapie ciąży ale boje się, że już tych postów nie nadrobię tam...
 
Z tego co pamiętam, to było ustalone, ze nowe osoby przyjmujemy do końca października - aby móc się zgrać z osobami które są na forum i czuć w miarę prywatnie - po to zakładałyśmy wątek prywatny, aby poznać bliżej osoby i czuć się pewnie w gronie znanym nam [emoji6]
Zgłaszałam chęć dołączenia do grupy początkiem października..... Pisałam wiadomości prywatne do moderatorki. Ale przeżyje i bez tego wątku :)
 
reklama
A jesteś pewna, ze nie zostałas do nas dopisana? Widziałam kilka osób, które pisały tutaj po Twoim poście, a piszą też na zamkniętym. Mogę spróbować Cię oznaczyć w poście i zobaczymy [emoji6]
Zgłaszałam chęć dołączenia do grupy początkiem października..... Pisałam wiadomości prywatne do moderatorki. Ale przeżyje i bez tego wątku :)
 
Do góry