reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

A tak zupełnie z innej beczki, zamierzacie używać jakichś kosmetyków na rozstępy, macie może jakieś sprawdzone?
Ja niczego nie używałam i w pierwszej ciąży rozstępów nie było. Czytałam, że wpływ na to czy pojawią się rozstępy mają głównie predyspozycje i jeśli mamy do nich skłonność to wtedy żadne kremy nie pomogą. Wiele dziewczyn swędzi brzuch, bo skora się rozciąga i na to polecam jakikolwiek żel z aloesem trzymany w lodówce. :)
 
reklama
Uzywalam balsamu palmersa, ale z tego co widzę, rozstępy genetyczne są. Ja startowałam z niskiej wagi, pod koniec brzuch był duży, a ani jednego rozstępu. Moja mama miała tam samo.
Ja mam nadzieję, że tym razem będę miała kawał brzucha, bo w pierwszej ciąży się nim nie nacieszyłam, bardzo długo na niego czekałam i nie był za duży chociaż Klusek ważył 4360 g. Zimą w kurtce nikt obcy go nie zauważał, więc ustępowanie miejsc czy przepuszczanie w kolejkach kompletnie mnie ominęło wtedy. :D
Wrzucę Wam zdjęcia. :)

porównanie 1.jpg

porównanie 2.jpg

40.4.jpg

Ostatnie tydzień po terminie. :D
 
Ja mam nadzieję, że tym razem będę miała kawał brzucha, bo w pierwszej ciąży się nim nie nacieszyłam, bardzo długo na niego czekałam i nie był za duży chociaż Klusek ważył 4360 g. Zimą w kurtce nikt obcy go nie zauważał, więc ustępowanie miejsc czy przepuszczanie w kolejkach kompletnie mnie ominęło wtedy. :D
Wrzucę Wam zdjęcia. :)


Ostatnie tydzień po terminie. :D
Ann ja już wyglądam jak Ty w 26 tygodniu... Nie chcę wiedzieć co będzie dalej:p
 
Ło Jezusie! No ja mam już teraz jak Twój 30tc o_O
Co do rozstępów, też używałam palmersa i u mnie to nic nie dało. Brzuch mam w paski :)
Wyszły mi w ostatnim miesiącu ciąży, wtedy gdy Chłopaki się już rozrośli :) a i tak byli maleńcy :))))
Teraz z objawów - swędzi mnie brzuch! Swędzi jak popieprzony :) Ciągle chce mi się spać :) raz jestem zła (ale tylko na obcych) a raz przy swoich ciesze się i śmieje jak psychiczna :))))
Czasem jest mi niedobrze. Jestem głodna i chce mi się pić. Nie śpię po nocach :)
Ps. Kręci mi się cały czas w głowie. Latam do ubikacji co 3minuty a na dwójkę co 10minut :)))))
 
Ostatnia edycja:
U mnie jest lekko uwypuklony, ale to leciutko, ale w sumie to dopiero 5t4d, a z objawów niestety jest coraz gorzej, dopiero co zjadłam obiad i jednocześnie chce mi się spać i jest mi niedobrze, a jeszcze czeka mnie podróż do lekarza z tatą.. :/
 
No dla mnie to jest wielki brzuch:) mialam odrobine mniejszy i mialam wrazenie, ze jestem jednym wielkim brzuchem.
U mnie właśnie przez ostatnie 5-6 tygodni zaczął rosnąć jak szalony, bo jak widzisz, wcześniej nie było się czym chwalić :D Tyłam wtedy kilogram na tydzień, a dzieci na koniec właśnie nabierają tkanki tłuszczowej, stąd mi się taki Klusek się trafił. :D
 
reklama
Do góry