reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Hej. Z testu i bthcg wynika że u mnie też kwiecień 2020 wizyta u lekarza potwierdzającą 12.08 więc czekamy w domu 10 miesięczna corcia:-)
Wow masz takiego Maluszka i teraz w ciąży:) ja też mam córeczkę ale 13 miesięczna i też się staram i zastanawiam jak to będzie jak zajde czy dam radę, bo jednak trzeba tego malucha nosić usypiac itp:)
 
No też się zastanawiam jak to będzie ale damy radę:-) najgorsze że pierwsza córka usypia tylko noszona no i że mną w łóżku ale myślę że w czwórkę damy radę w łóżku:-)
 
Fajnie ze będzie taka mała rocznica wieku między dziećmi. Ja trochę żałuję że się nie zdecydowałam wcześniej na starania o drugie. Moja córka skończyła w lipcu dwa lata i myślę że przydałoby się jej rodzeństwo. Narazie jednak musze uzbroić się w cierpliwość do poniedziałku i jak wcześniej @ nie będzie to zrobię wtedy test...
 
O to szybko już zaraz :) ja,dopiero na 8.08. Także sobie poczekam ;) A jak się czujesz ?
Ogólnie czuje się ok. Póki co bolą mnie piersi i od czasu do czasu podbrzusze. Ale mam też tak czasem przed @. Także może sobie wmawiam, ale póki nie ma @ to mam nadzieję. Trochę się naczytałam o tym śluzie i mnie to gryzlo, ale dziewczyny mnie uspokoiły swoimi wpisami na ten temat
 
Dwa lata to jest mała różnica wieku. Taka akurat.
Moja trójka jest co 4 lata. ☺ Gdybym mogła cofnąć się w czasie to różnica byłaby zdecydowanie mniejsza.
 
Dwa lata to jest mała różnica wieku. Taka akurat.
Moja trójka jest co 4 lata. ☺ Gdybym mogła cofnąć się w czasie to różnica byłaby zdecydowanie mniejsza.
Asia już ma dwa lata a urodze kolejne.to bedzie już trzy (mam.ogromna.nadzieję że nie więcej) siostry syn jest od Asi starszy o 3 lata i już zupełnie nie jest zainteresowany zabawa z nią...
 
Jeśli u mnie się uda to będzie roznica 20 miesięcy, moja córeczka w sierpniu kończy roczek. Bardzo zapierałam się ze jeszcze 2-3 lata poczekam.. ale stało się i jak więcej o tym mysle to bardzo bym się cieszyła [emoji3]
 
Widzę że u was mniejsza różnica wieku. U nas będzie 5 lat. Gdyby moja córka nie dopominala się o rodzeństwo to chyba byśmy się nie zdecydowali...Były plany że już nie chcemy dzieci. No ale czego nie robi się dla dzieci ;):D Nie no, ale nie żałuję jednak tej decyzji i już nie mogę się doczekać :)
 
reklama
No też się zastanawiam jak to będzie ale damy radę:-) najgorsze że pierwsza córka usypia tylko noszona no i że mną w łóżku ale myślę że w czwórkę damy radę w łóżku:-)
Dokładnie u mnie też usypia na rękach, też ja nosiłam aż plecy mi zaczęły wysiadac i zaczęłam ja usypiac na siedząco, może też spróbuj? Właśnie tego się boję, żeby to noszenie nie zagrozilo ciazy:/
 
Do góry