reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

A jak się dziś czujecie Mamusie, czy doszły jakieś nowe objawy? Bo ja się czuje dziś, jakby przejechał po mnie czołg. Wyostrzyl mi się węch, nie mogę znieść zapachu piwa które pije mój mąż, bo śmierdzi kwaśnym mlekiem :errr: w dodatku mam wrażenie, że już chyba wszyscy wiedzą, bo zaokraglil mi się brzuch... albo ja tak to odczuwam :sorry:
Ja najgorzej z rana.... Czuję głód ale chcąc cokolwiek zjeść mdli mnie na sam widok.... Potem w dzień troszkę lepiej. W nocy aktualnie przechodzę jakieś bezsenności. Godzina 2/3 spać nie mogę.Kręcę się wierce, chodzę się napić, potem siku i tak w kółko :biggrin2: :-D Potem najlepiej w dzień bym odsypiala. Brzuch też jakby się troszkę zaokraglil chociaż nie wiem. Może mi się wydaje :D
 
reklama
Z moją Betą było tak, że w 28dc wskazywała 2,3...więc ciąży nie ma :)
Ale jednak było to za dużo by w tej ciąży nie być. 35dc - 255,3 a wczoraj 37dc - 491.
Oby tak dalej ✊
 
Przyjechałam zrobić bete. Dziś 27 dc. Test negatywny.(oczywiście można się bylo tego po mnie spodziewać i zrobiłam ten z czułością 20 dziś rano) nawet cienia cienia nie było. A piersi mnie bolą tak jak nigdy. Zobaczymy. Jeszcze dziś będą wyniki.
 
Przyjechałam zrobić bete. Dziś 27 dc. Test negatywny.(oczywiście można się bylo tego po mnie spodziewać i zrobiłam ten z czułością 20 dziś rano) nawet cienia cienia nie było. A piersi mnie bolą tak jak nigdy. Zobaczymy. Jeszcze dziś będą wyniki.
Jeszcze wszystko jest możliwe uszka do góry.
Moj digitalny pokazał - więc ciąży brak...
No cóż trzeba się z tym pogodzić i czekać na @

Spokojnych 9 miesięcy wam życzę
No chyna że w przyszłym tygodniu znów się odezwę
 
Jeszcze wszystko jest możliwe uszka do góry.
Moj digitalny pokazał - więc ciąży brak...
No cóż trzeba się z tym pogodzić i czekać na @

Spokojnych 9 miesięcy wam życzę
No chyna że w przyszłym tygodniu znów się odezwę
przykro mi, ale daj znac!

w pierwszym poscie zrobilam robocza liste kwietniowych mam, bardzo prosze zebyscie podawaly terminu porodu to bede uzupelniac!
czy ltoras che zostac moderatorem? anaslu na moja prosbe zrobila mnie ale moze ktoras woli sie tym zajac? potrzebujemy dwoch moderatorow na watek, ktore chetne?

u mnie z objawow to straszliwe zmeczenie, mdlosci, i zawroty glowy, i zgaga, ale to zmeczenie najgorsze :)
juz odliczam dni do usg i modle sie, zeby bylo wszytsko ok.
zapisujecie sie juz na prenatalne?
czy do poradni na nzf trzeba skierowanie?
 
mam wyniki bety. przyznam szczerze, że trochę mnie zmartwiły. wynik to: 5,78. (wg norm tego labolatorium wynik poniżej 10 jest ujemny) czy na dwa dni przed terminem @ nie jest to za mało??
 
taki mam wynik, więc chyba nic z tego :(

beta -HCG
5.78
˄
< 5.0
mIU/ml
Wynik ujemny
< 10.0
mIU/ml
Tydzień 4 - 5
1500 - 2300
mlU/ml
Tydzień 5 - 6
2400 - 135000
mlU/ml
Tydzień 6 - 7
10500 - 161000
mlU/ml
Tydzień 7 - 8
18000 - 209000
mlU/ml
Tydzień 8 - 9
37500 - 218000
mlU/ml
Tydzień 9 - 10
42800 - 219000
mlU/ml
Tydzień 10 - 11
33700 - 218700
mlU/ml
 
reklama
Witajcie,
Termin mam na Kwiecień - druga połowa.
Testy negatywne, beta potwierdza ciąże :)
Jestem Mamą 5-cio letnich bliźniaków (chłopców).
Liczę na JEDNO zdrowe dzieciątko :))
Pozdrawiam was :)
Mamy do siebie blisko bo pochodze z Krosna :) zazdroszcze blizniakow! Ja jak na razie mam 2.5 letniego synka. 6 sierpnia ide na pierwsze usg i wtedy okaze sie czy bede raczej marcowa czy kwietniowa mama. Termin z OM wypada mi na 27 marca.
 
Do góry