reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja mam 34 lata. Córeczka 21 miesięcy. Dwie ciąże poroniłam. Pierwsza obumarła i to była dla mnie trauma, to była pierwsza ciąża. Druga poroniłam już po córeczce i bardzo wcześnie, bo w 37 dniu przy 28 dc.. Było mi przykro ale o wiele szybciej doszłam do siebie. Miesiąc później dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Też słyszałam że do podmywania najlepsza jest sama woda-od ginekologa dziecięcego. Niestety ja nie wyobrażam sobie niczego nie używać...więc polecam Laktacyd. Jeśli chodzi o kosmetyki wszelakie to tyle wiem ,że należy unikać SLS-ów. Sodium Laureth Sulfate się nazywa i to skladnik między innymi płynu do naczyń i spryskiwaczy do okien
 
Atena100 hmmm dobrze wiedzieć ,że nie jestem tu najstarsza....
Jak wnoszę po nikach to takie 20+ raczej kobietki prawda?
To wasze pierwsze ciąże? Czy jest tu ktoś kto już posiada potomstwo???

Mam 26 i to moja pierwsza ciąża :)

Też pierwsza ciąża, 29lat.
Najgorsze są nudności wieczorne.. wtedy nic nie pomaga, także jak nie macie objawów to sie cieszcie jak najdłużej ;)

Też o wiele częściej pojawiają mi się nudności wieczorne.., ale dla mnie akurat lepiej, bo rano przed pracą nie muszę się o to martwić.
Od dziś przez 2 tygodnie mogą się pojawiać obojętnie o której, bo rozpoczęłam urlop

Dziewczyny, a idziecie na badania prenatalne? Ja jestem zarejestrowana na 23 września.

Szczerze powiem, że nawet nie wiem, w którym tygodniu ciąży powinno się takie wykonać?
9.09 mam wizytę serduszkową ❤️ i będę pytać o wszystkie ciążowe szczegóły mojej ginekolog.
 
Mam 26 i to moja pierwsza ciąża :)



Też o wiele częściej pojawiają mi się nudności wieczorne.., ale dla mnie akurat lepiej, bo rano przed pracą nie muszę się o to martwić.
Od dziś przez 2 tygodnie mogą się pojawiać obojętnie o której, bo rozpoczęłam urlop



Szczerze powiem, że nawet nie wiem, w którym tygodniu ciąży powinno się takie wykonać?
9.09 mam wizytę serduszkową ❤️ i będę pytać o wszystkie ciążowe szczegóły mojej ginekolog.

Między 11, a 13+6
 
reklama
Ja mam 27 lat druga ciąża no w zasadzie trzecia mam już synka 4 letniego. Na koncie jeszcze poronienie wczesnej ciąży 11 kwietnia tego roku... Mam nadzieję że następny kwiecień mi zrekompensuje w jakiś sposób ta stratę ... I nikomu tego nie życzę... Staram się być dobrej myśli tym razem... Ale powinno być dobrze bo już wiem że TSH było zabójca mojego aniołka ...
 
Do góry