reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Witam wszystkie dziewczyny.
Ku mijemu ogromnemu zaskoczeniu dołączam do Waszego wątku. Ciąża totalnie nieplanowana. Zabezpieczalismy sie z mężem za każdym razem.
Mam 36 lat i 3 dzieci : syn 10lat, syn 7lat i córka 4,5roku. Jestem ciągle w szoku i nie wiem jak to ogarnę. Termin na ok. 8 kwietnia. Do lekarza zapisałam się na 27 sierpnia.
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny.
Ku mijemu ogromnemu zaskoczeniu dołączam do Waszego wątku. Ciąża totalnie nieplanowana. Zabezpieczalismy sie z mężem za każdym razem.
Mam 36 lat i 3 dzieci : syn 10lat, syn 7lat i córka 4,5roku. Jestem ciągle w szoku i nie wiem jak to ogarnę. Termin na ok. 8 kwietnia. Do lekarza zapisałam się na 27 sierpnia.
No to niespodzianka :) zobaczysz, że wszystko ogarniesz! Tylko się ciesz. Głowa do góry. Oby maluszek był zdrowy.
 
Hej
To widzę że jest nas więcej z liczba 33 :) ja jestem majowa więc już mam skończone i dwójka dzieci na koncie - syn 10 lat i córka 7.
Ja w styczniu 33 [emoji81]
Też pierwsza ciąża, 29lat.
Najgorsze są nudności wieczorne.. wtedy nic nie pomaga, także jak nie macie objawów to sie cieszcie jak najdłużej ;)
Ja mam w domu syna 15lat i córe 2lata...
Witam wszystkie dziewczyny.
Ku mijemu ogromnemu zaskoczeniu dołączam do Waszego wątku. Ciąża totalnie nieplanowana. Zabezpieczalismy sie z mężem za każdym razem.
Mam 36 lat i 3 dzieci : syn 10lat, syn 7lat i córka 4,5roku. Jestem ciągle w szoku i nie wiem jak to ogarnę. Termin na ok. 8 kwietnia. Do lekarza zapisałam się na 27 sierpnia.
Takie niespodzianki są najlepsze[emoji1]

Mnie okrutnie mdłości męczą... A wizyte mam 20. Czyli już we wtorek[emoji7]
 
Ja w październiku skończę 28 lat. To moja piąta ciąża, mam za sobą 4 poronienia
Choruje na endometriozę w lutym miałam laparoskopię + mutacja mthfr i pai.
Od owulacji przyjmuje clexane, progesteron, prednisolon i masę witamin zmetylowanych :)
 
Witam
Dziewczyny zrobiłam test 6 dni przed miesiączką co myślicie?? Boję się że 20 sierpnia dostanę miesiączkę bo kreski są jasne
 

Załączniki

  • IMG-20190814-WA0000.jpg
    IMG-20190814-WA0000.jpg
    180,2 KB · Wyświetleń: 108
Ostatnia edycja:
No u mamyginekolog już jakiś czas temu to słyszałam, ale jakoś nie przekonują mnie jej argumenty.
Prawda jest taka, że mało kto (oczywiście nie chce generalizowac) zwraca uwagę na skład żelu pod prysznic/mydła jakiego używa i z pewnością ich składy są wątpliwej jakości. Zatem zamiast myć te okolice żelem pod prysznic, wolę zainwestować w dobry płyn do higieny intymnej, które mają zwykle również działania przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Dlatego pytam Was o takie z dobrym składem, bo na tym niestety się kompletnie nie znam.

ja bardzo lubie lactacyd, jest z poaleczkami kwasu mlekowego i nawet wczesne infekcje grzybicze pomaga wyleczyc, jest jeszcze seria bialy jelen, i polecam szczegolnie po porodzie ten z wyciagiem z debu, ma dzialanie obkurczajace, antyseptyczne i p/bolowe, bardzo pomaga w gojeniu.

Dziewczyny, a idziecie na badania prenatalne? Ja jestem zarejestrowana na 23 września.

ja mam na 17.09

Witam wszystkie dziewczyny.
Ku mijemu ogromnemu zaskoczeniu dołączam do Waszego wątku. Ciąża totalnie nieplanowana. Zabezpieczalismy sie z mężem za każdym razem.
Mam 36 lat i 3 dzieci : syn 10lat, syn 7lat i córka 4,5roku. Jestem ciągle w szoku i nie wiem jak to ogarnę. Termin na ok. 8 kwietnia. Do lekarza zapisałam się na 27 sierpnia.

jakich zabezpieczen uzywaliscie ? tak z ciekawosci?? my bez zabezpieczen i dwa lata nam zeszlo :)

Witam
Dziewczyny zrobiłam test 6 dni przed miesiączką co myślicie?? Boję się że 20 sierpnia dostanę miesiączkę bo kreski są jasne

jak na 6 dni rzed terminem @ to bardzo ladne kreski!!!
gratuluje i wiatm na pokladzie!

dziewczynki, poprosze nowe i te nadal nie dopisane, o podanie tp w wiadomosci prywatnej to uzupelnie liste w pierwszym poscie??
czy jest tu mama, ktora chciala by byc moderatorem??
 
reklama
Celinka ja wiem jak to zabrzmi...ale ja się tak cieszę ,że nie jestem jedyna z nieplanowaną ciążą i to w tym wieku. Ja mam dwoje dzieci ale 3 totalne zaskoczenie. I nadal mam cichą nadzieję, że to sen. Wiadomo,że nic z faktem dokonanym nie pocznę ale nadal ogarnia mnie panika i szok kiedy o tym myśle
 
Do góry