reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

witam,
zakladam nowy watek dla mam z terminem na kwiecien!
ja mam termin na 1 lub 5 kwiecien.
czekam na reszte mam. :D
Zobacz załącznik 1000245


Oto lista kwietniowych mam:


@Bedemama! tp 27.03
@Integral l tp 28.09-04.04
@leeleeth tp 01.04
@Karolajna33 tp 03.04
@Karolina2102 tp ?
@Jula201906 tp 04.04
@ola86 tp 5-7.04
@Sindi1520 tp ?
@Katerinka80 tp6-7.04
@Magda_S tp 05.04
@sonia.d tp
@mizoro tp
@Blizniakisanok tp
@Najeczka tp 09.04
@blue_ivy tp 09.04
@joszka tp 07.04
@aszcz tp 10/11.04
@Ann_81 tp 13.04
@Sysiq tp 16.04
@paola425 tp 20.04

Coraz Nas więcej ❤️
 
reklama
Diablica dokładnie wiem co czujesz. Najgorsze jest to, że już mam takie fajne, samodzielne dzieci i znowu będę musiała karmić, nieprzesypiać nocy, nosić na rękach, przewijać, pchać wózek i "siedzieć" na macierzyńskim. Myślałam, że ten etap juz za mną. No i nie wiem jak damy radę finansowo... Najlepsze jest to, ze gdy miałam 21 lat dowiedziałam sie od lekarza, ze prawdopodobnie nie bede miala dzieci, bo mam poważne zaburzenia hormonalne. O 2 pierwszych dzieci staraliśmy się po 2-3 lata. Ja psychicznie nadal leżę, jedyne co, to mam nadzieje, ze dziecko będzie zdrowe, a ciąża i macierzyński szybko mi miną.
 
celinka83 no jakbyś siedziała mi w głowie. My nie zdecydowaliśmy się świadomie na 3 bo poprzednia dwójka mimo że już całkiem podorśnięta i odchowana to dużo mi choruje i ledwo zipię po tej zimie. Ja mam największy strach wlasnie o to ,że na świat sprowadzę kolejne chorowite dziecko a jestem sama. Nie mam pomocy ze strony męża bo pracuje wyjazdowo. Bywa na weekendach i od święta zdarzy mu się na tygodniu jeden dzień. Mieszkam prawie 600km od mojej rodziny i zostaje mi rodzina męża(ale tego tematu nie będę poruszać). W planach miałam podejmować pracę właśnie po tych wakacjach. Oboje do szkoły a ja coś choćby na pół etatu byle wyjść do ludzi...i teraz zonk. Kolejne 5 lat minimum zamknięcia
 
nie wspomnę o tym , że mam taką blokadę przed dzieleniem się tą informacją z kimkolwiek a już zwłaszcza z rodziną,która będzie się stukać w głowę.:eek::dry: Ja kobieta 33 w porywach do 34 (w październiku dopiero) boję się mojej mamy hahaha -nie no powaga boję się jej reakcji najbardziej:ninja2:. Wspierała mnie w poprzednich mega ciężkich latach to najlepsza przyjaciółka jaką w życiu miałam i boję się jej reakcji bardziej niż bałam się męża. :o
 
nie wspomnę o tym , że mam taką blokadę przed dzieleniem się tą informacją z kimkolwiek a już zwłaszcza z rodziną,która będzie się stukać w głowę.:eek::dry: Ja kobieta 33 w porywach do 34 (w październiku dopiero) boję się mojej mamy hahaha -nie no powaga boję się jej reakcji najbardziej:ninja2:. Wspierała mnie w poprzednich mega ciężkich latach to najlepsza przyjaciółka jaką w życiu miałam i boję się jej reakcji bardziej niż bałam się męża. :o
Ja we wrz. 35 lat i dwójka dzieci więc nie jesteś sama 20.08 powinna być miesiączka i boje się że te 2 kreski są jasne i ze przyjdzie miesiączka... Tym bardziej że nie mam objawów jak w poprzednich ciążach. Dziewczyny piszą że mają dużą ilość śluzu w początkowej ciąży. Mnie jedynie bolą piersi jak na miesiączkę i są widoczne żyłki na piersiach.
 
Wiki 2009 a powiedz kochana co da Ci stresowanie się...na co masz wpływ? Zrobiłaś test masz 2 kreski teraz wszystko w rękach Boga. Na nic więcej w chwili obecnej nie masz wpływu. Możesz dla pewności zrobić sobie betę co kto woli. Do 20 masz 5 dni i potem też będziesz się spinać zobaczysz-w sumie minie Ci po pierwszym USG i wtedy uwierzysz. A internetu nie słuchaj-tyle kobiet i tyle historii ,że głowa mała. Ja np. miałam okres i byłam w ciąży a podobno tak nie można. Każda z nas jest indywidualnością-Ty też.
 
Ja w październiku skończę 28 lat. To moja piąta ciąża, mam za sobą 4 poronienia
Choruje na endometriozę w lutym miałam laparoskopię + mutacja mthfr i pai.
Od owulacji przyjmuje clexane, progesteron, prednisolon i masę witamin zmetylowanych :)

U mnie mutacja Leiden V i jeden allel mthfr. Po prostu trombofilia. Też mam zastrzyki, ale neoparin 0.4, do tego polocard 150, a kwas foliowy 5mg. Ile to trzeba leków przyjmować, żeby wszystko było dobrze...
 
reklama
Ja termin miesiączki miałam wczoraj i na testach 10 też wyszły mi takie blade kreski- takie jak na twoich 5 dni przed terminem więc wiesz...

jedyny objaw to mega bolące piersi, nic ze śluzem czy mdłościami-nawet zapachy nie są wyostrzone
 
Do góry