reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Haha mój mąż ostatnio wystrzelił z tekstem że w filmach kobiety w ciąży jakoś lepiej wyglądają niż ja i nie narzekają tyle, a jak mówi że pewnie przesadzam to jest masakra wtedy u nas ;) i też mu zawsze powtarzam że dla niego to była sama przyjemność więc się ma teraz nie odzywać :) czekam już z utęsknieniem na ten "złoty czas" ciąży o którym czytam że wkrótce nadejdzie ale jakoś go nie widać... Bo inaczej to zaraz będę samotna matka haha jak mój mąż już nie wytrzyma
Kurczę co jest z nami nie tak, że nie wyglądamy jak w filmach i jak te wszystkie gwiazdy na ściankach [emoji848][emoji849] dziwna sprawa... [emoji23]
Wracacie do Polski?? Trzymam kciuki za spokojny lot :*Serio? Ja to kombinuje i nastawiam mojego żeby po pierwszym nie zwlekać długo z drugim, do 30stki chciałabym z dwójką się wyrobić :)
Ja to kiedyś myślałam, że chcę dwójkę, dopóki nie zaszłam w ciążę. Mamy do góry dwa pokoiki przeznaczone na dziecięce [emoji16] ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie i co dalej będzie. Jak będzie dziewczynka to nie będę pewnie miała parcia na drugie. Dla mnie ciąża i poród to nie jest nic pięknego, co bym mogła przechodzić non stop tylko coś co po prostu trzeba przeżyć [emoji53] ale jak będzie chłopak to będę dążyła do dziewczynki [emoji16]
ciężko mi teraz przewidzieć tak naprawdę, bo jak czuję się gorzej to zawsze marudzę i mówię, że nigdy więcej. Może w kwietniu jak już będzie po wszystkim to mi się odmieni [emoji16]
 
Dziewczyny jestem po wizycie i wszystko w porządku! Według USG 7+4 a crl 13.2mm. Tak się cieszę, w końcu zobaczyłam mojego bobaska [emoji7] serduszko bije 144. Po takich przejściach i 3 tygodniach leżenia czuję, że teraz będzie tylko lepiej! Nawet mam pozwolenie, żeby iść na wesele [emoji16]
1568197305333.jpeg
 
@Bedemama!
@Integral
@leeleeth
@Karolajna33
@Magda1327
@Karolina2102
@Jula201906
@ola86
@Sindi1520
@Katerinka80
@Magda_S
@mizoro
@aneta265
@sonia.d
@Blizniakisanok
@Najeczka
@aszcz
@Sysiq
@Dżasta92
@Mimi1987
@paola425
@AniulekP
@nnat.
@Sassi
@UrszulkaB
@Nnbrznsk
@majka89
@Sassi
@cmla
@Emilia1988
@lenapb
@Wiatraki
@oleeencja
@Likeme
@Hanqa_08
@_Anek_
@atena100
@MoniaMa
@ladyjane95
@milena1706
@Niedoczynna93
@Anisa15
@MtV
@Surgeres
@kasia.neu
@Inofs
@lexi91
@Rybaa
@pannadorka
@ynka
@Ruki
@cortado

No ja się co prawda sfuczałam, ale to chyba nie powód, żeby mnie usuwać na wieki.

Nikt Cie Kochana nie usuwa, czy bedziesz fukala czy nie ;)
jestes na liscie ;)

A co byscie powiedzialy na osobny "watek" z przedstawieniem sie, moze ime (jezeli ktos chce), wiek czy miejsce zamieszkania...pare informacji o nas??
wiem, ze robilysmy tak kilka lat temu jak bylam tutaj z moim drugim dzieckiem. bo ja musze przyznac, ze latwiej byloby mi Was "zapamietac" gdybym znala imiona. Po Nickach to jeszcze nic nie kojarze :D
Co Wy na to? oczywiscie kto chce, zeby nie bylo :D
takie powitalnie zrobimy na nowym, zamknietym watku, gdzie nasze wpisy beda chronione przed wzrokiem postronnych ;)

Wiec na nowym forum w pierwszych postach prosze o przedstawienie sie :)
 
Dzisiaj lecimy do Jordanii, a w piatek z tesciami do Polski. Maz po miesiacu wraca do Chin a ja do grudnia zostaje w Polsce , bo caly listopad ma podroze sluzbowe i wole posiedziec w tym czasie z rodzina niz sama. W grudniu lecimy do Kanady ( maz i moi rodzice ). I czekamy tam na malenstwo. Takze troche zawirowan nas jeszcze czeka ;)
 
reklama
Do góry