reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dzisiaj lecimy do Jordanii, a w piatek z tesciami do Polski. Maz po miesiacu wraca do Chin a ja do grudnia zostaje w Polsce , bo caly listopad ma podroze sluzbowe i wole posiedziec w tym czasie z rodzina niz sama. W grudniu lecimy do Kanady ( maz i moi rodzice ). I czekamy tam na malenstwo. Takze troche zawirowan nas jeszcze czeka ;)
a ja marudze jak moj maz na 3 dni w podroz sluzbowa jedzie :D :D
 
reklama
Dzisiaj lecimy do Jordanii, a w piatek z tesciami do Polski. Maz po miesiacu wraca do Chin a ja do grudnia zostaje w Polsce , bo caly listopad ma podroze sluzbowe i wole posiedziec w tym czasie z rodzina niz sama. W grudniu lecimy do Kanady ( maz i moi rodzice ). I czekamy tam na malenstwo. Takze troche zawirowan nas jeszcze czeka ;)
Łał ale podróżujecie podziwiam Ciebie. Jak wy to robicie że nie macie problemy z zaklimatyzowaniem sie w nowym miejscu. Często tak się przemieszczacie?
 
U mnie to coś dziwnego się ostatnio dzieje, mdłości trochę ustały, ale pojawiła się ogromna senność i swędzenie piersi, które z dnia na dzień są coraz większe, martwi mnie trochę, że brzuch chyba nie rośnie.
Mi też nie rośnie. Procz tego co mialam ;) Nie odczuwam nic takiego natomiast troszkę swedzial mnie któregoś dnia brzuch i piersi.
W poprzedniej ciąży u mnie zaczął rosnąć dopiero w 5miesiącu i do końca był mały :-) pamietam, ze martwilam sie czy wszystko ok, bo wydawalo mi sie to niemozliwe, zeby miescilo sie tam dziecko :-) to zalezy od budowy i ilosci wod plodowych. Na zdj jestem miesiac przed porodem :-)


Ps ja tez nie jestem na liscie, prosilam o to :-) termin mam na 12.04
Pięknie wyglądałaś w ciazy, pozazdrościć figury [emoji4]
 
No to mam pierwsze wymioty, od początku było tylko mdłościowo [emoji1785][emoji2961] Zaczęłam dziś 11 tydzień [emoji30] Dzidziusiowi chyba nie spodobały się chrupki i cola. @leeleeth u mnie TP 8.04 jak coś na listę [emoji846]
Uuu a ja myślałam, że jak na początku nie ma to potem już raczej nie będzie [emoji53] a tu się okazuje, że wszystko przed nami [emoji849]
Współczuję Ci biedulko [emoji53]
 
Uuu a ja myślałam, że jak na początku nie ma to potem już raczej nie będzie [emoji53] a tu się okazuje, że wszystko przed nami [emoji849]
Współczuję Ci biedulko [emoji53]
No niestety czasem tak jest, że wszystko przychodzi później [emoji846] Myślałam, że tylko na mdłościach się skończy, ale zaskoczyło w okresie gdzie prawdopodobnie powinno się już po mału wyciszać wszystko [emoji3] Mojego faceta kolega ostrzegał, że jego żona miała znacznie później wymioty. Coś czuję, że dzisiaj nic nie zjem [emoji53]
 
reklama
Łał ale podróżujecie podziwiam Ciebie. Jak wy to robicie że nie macie problemy z zaklimatyzowaniem sie w nowym miejscu. Często tak się przemieszczacie?

Zazwyczaj 2 lata w jednym miejscu. Jak miejsce jest fajne to nie ma problemu ;) Chin akurat nie znosze. Z perspektywy obcokrajowca nie jest latwo.
Nie planujemy tak zyc do konca. Jak dzieci pojda do szkoly, to mysle ze w koncu trzeba bedzie zostac w jednym miejscu . Chociaz znam ludzi, ktorzy maja juz wnuki, a dalej pracuja I zyja w ten sposob :)
 
Do góry