reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziewczyny! Nie odzywałam się cały tydzień, chciałam się wyciszyć po ostatniej wizycie na której lekarz powiedział mi, że ciąża za mała i że krwiak rozlany wokół jajeczka, podlamalam się, a dziś na wizycie zobaczylam dzidziusia i serduszko! Popłakałam się że szczęścia bo balam się , że już nic z tego nie będzie, a tu taka niespodzianka ;) poproszę o dopisanie do listy ;)
Kamień z serca [emoji3059] cudowna wiadomość [emoji4]
 
reklama
Hej Dziewczyny! Zalamka na całej linii od niedzieli jestem w szpitalu z bólami głowy. Ze względu na ciąże mało badań mogli zrobić ale w końcu okazało się po nakłuću ledzwiowym że to zapalenie opon mózgowych! Teraz nie wiem ile będę jeszcze leżeć w szpitalu głowa pęka leczenie żadne bo zagraża dziecku... Maleństwo w domu płacze za mama... Dramat
 
Ja się wczoraj dopisałam :) mogę zostać? :)

Jasne!!

Ja przed chwilą zrobiłam tripa do przychodni i do sklepu po warzywa na zupę i powiem Wam, że to za dużo jak na mnie [emoji24] w kolejce tak mi było słabo, że ledwo doszłam do kasy, myślałam, że tam padnę... Wyjdę na straszną marudę, ale dziś to nie mam siły na nic [emoji26]

ja tez mam mega slaby dzien a moje dzieci mnostwo energii, wiec odliczam do pory spania jak nigdy!

Trzymajcie kciuki! Mam dziś wizytę na 18:15 :D

z calych sil!

Dziewczyny! Nie odzywałam się cały tydzień, chciałam się wyciszyć po ostatniej wizycie na której lekarz powiedział mi, że ciąża za mała i że krwiak rozlany wokół jajeczka, podlamalam się, a dziś na wizycie zobaczylam dzidziusia i serduszko! Popłakałam się że szczęścia bo balam się , że już nic z tego nie będzie, a tu taka niespodzianka ;) poproszę o dopisanie do listy ;)

cudowana wiadomosc! Cieszymy sie z Toba, juz Cie dopisuje!
 
Hej Dziewczyny! Zalamka na całej linii od niedzieli jestem w szpitalu z bólami głowy. Ze względu na ciąże mało badań mogli zrobić ale w końcu okazało się po nakłuću ledzwiowym że to zapalenie opon mózgowych! Teraz nie wiem ile będę jeszcze leżeć w szpitalu głowa pęka leczenie żadne bo zagraża dziecku... Maleństwo w domu płacze za mama... Dramat

wspolczuje! Mega niefajna sytuacja! Trzymaj sie tam i oby szybko przeszlo!
 
Dziewczyny jestem po wizycie i wszystko w porządku! Według USG 7+4 a crl 13.2mm. Tak się cieszę, w końcu zobaczyłam mojego bobaska [emoji7] serduszko bije 144. Po takich przejściach i 3 tygodniach leżenia czuję, że teraz będzie tylko lepiej! Nawet mam pozwolenie, żeby iść na wesele [emoji16] Zobacz załącznik 1021073
Cudowny maluszek :)
10t6d :D Kiedy to zleciało to ja nie wiem :)
Mamy podobnie. U mnie 10t2d. Zastanawiam się czy mam prawidłowo wyliczony termin porodu z OM. OM była 02.07 i termin porodu mam na 09.04, ale to jest ponad 40 tyg a przecież ciąża trwa 40. Z synem miałam OM w pon i na pon po 40 tyg termin. Aplikacja z kolei podaje termin na 06.09. Z dzisiejszego USG wychodzi 04.04.
Biednaś... lepiej może nie wybierać się na takie wycieczki przy słabszym dniu. Powodzenia :)

Czy któraś z Was ma/miała uczucie jakby coś siedziało w przełyku? Duszność mam lekką z tego powodu.
Ja mam takie uczucie. Nie wiem czy urósł guz, którego mam na lewym płacie tarczycy i coś uciska czy to przez przeziębienie... W ogóle mam katar, wcześniej bolało gardło, od wczoraj trochę mnie drapie na kaszel. Co można na kaszel w ciąży?

Dziewczyny czy Was też tak strasznie swędza piersi i skóra na brzuchu? W ogóle brzuch już mam taki jak w pierwszej ciąży miesiąc później
 
Hej Dziewczyny! Zalamka na całej linii od niedzieli jestem w szpitalu z bólami głowy. Ze względu na ciąże mało badań mogli zrobić ale w końcu okazało się po nakłuću ledzwiowym że to zapalenie opon mózgowych! Teraz nie wiem ile będę jeszcze leżeć w szpitalu głowa pęka leczenie żadne bo zagraża dziecku... Maleństwo w domu płacze za mama... Dramat
O rany, to powodzenia, żebyście szybko wrócili do zdrowia. Tylko głowa Cię bolała?
No chyba sobie odpuszczę [emoji26]
Ja mam czasami taką gule, ale bez duszności [emoji848]
Jeszcze przyszło mi do głowy, że to może refluks.. A że to nigdy nie miałam to nie znam objawów. Czytałam, że może tak się objawiać. Takie uczucie jakby się chciało to wyrzucić z siebie ale za głęboko [emoji849] A zamiast jeść lekko to ja placków ziemniaczanych narobiłam takiej zachcianki dostałam. Narzeczony dziś z pracy się wyrwał aby mi ciepły bochenek chleba z piekarni przywiózł bo chciałam z masełkiem śmietankowym zjeść o godzinie 14 :)
 
Wspłczuję[emoji54] zyczę szybkiego piwrotu dozdrowia. Trzymaj sie[emoji9]
Hej Dziewczyny! Zalamka na całej linii od niedzieli jestem w szpitalu z bólami głowy. Ze względu na ciąże mało badań mogli zrobić ale w końcu okazało się po nakłuću ledzwiowym że to zapalenie opon mózgowych! Teraz nie wiem ile będę jeszcze leżeć w szpitalu głowa pęka leczenie żadne bo zagraża dziecku... Maleństwo w domu płacze za mama... Dramat
 
Super wiesci[emoji5]
Dziewczyny! Nie odzywałam się cały tydzień, chciałam się wyciszyć po ostatniej wizycie na której lekarz powiedział mi, że ciąża za mała i że krwiak rozlany wokół jajeczka, podlamalam się, a dziś na wizycie zobaczylam dzidziusia i serduszko! Popłakałam się że szczęścia bo balam się , że już nic z tego nie będzie, a tu taka niespodzianka ;) poproszę o dopisanie do listy ;)
 
Cudowny maluszek :) Mamy podobnie. U mnie 10t2d. Zastanawiam się czy mam prawidłowo wyliczony termin porodu z OM. OM była 02.07 i termin porodu mam na 09.04, ale to jest ponad 40 tyg a przecież ciąża trwa 40. Z synem miałam OM w pon i na pon po 40 tyg termin. Aplikacja z kolei podaje termin na 06.09. Z dzisiejszego USG wychodzi 04.04. Ja mam takie uczucie. Nie wiem czy urósł guz, którego mam na lewym płacie tarczycy i coś uciska czy to przez przeziębienie... W ogóle mam katar, wcześniej bolało gardło, od wczoraj trochę mnie drapie na kaszel. Co można na kaszel w ciąży?

Dziewczyny czy Was też tak strasznie swędza piersi i skóra na brzuchu? W ogóle brzuch już mam taki jak w pierwszej ciąży miesiąc później
No ja mam ten koszmarny kaszel prawie od początku ciąży z tym, że w ostatnim tygodniu bardzo się nasilił i dostałam od lekarza steryd.
 
reklama
Cudowny maluszek :) Mamy podobnie. U mnie 10t2d. Zastanawiam się czy mam prawidłowo wyliczony termin porodu z OM. OM była 02.07 i termin porodu mam na 09.04, ale to jest ponad 40 tyg a przecież ciąża trwa 40. Z synem miałam OM w pon i na pon po 40 tyg termin. Aplikacja z kolei podaje termin na 06.09. Z dzisiejszego USG wychodzi 04.04. Ja mam takie uczucie. Nie wiem czy urósł guz, którego mam na lewym płacie tarczycy i coś uciska czy to przez przeziębienie... W ogóle mam katar, wcześniej bolało gardło, od wczoraj trochę mnie drapie na kaszel. Co można na kaszel w ciąży?

Dziewczyny czy Was też tak strasznie swędza piersi i skóra na brzuchu? W ogóle brzuch już mam taki jak w pierwszej ciąży miesiąc później
Ja mam termin na 4.04 zwyliczony z OM 27.06..
 
Do góry