reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

@leeleeth ale cudownie [emoji3590]
Ja po badaniach
Maluszek ma 47cm 11t3d, serduszko bije 165bpm.
Przeziornosc karkowa 1.34 mm
Kość kosowa 1.27mm
Przeplywy wporzadku.
Nie zalecił żadbych dodatkowych badan gdyż ciąża rozwija sie prawidłowo[emoji5]Zobacz załącznik 1021645Zobacz załącznik 1021646Zobacz załącznik 1021647Zobacz załącznik 1021648
Ale cudownooooosciiii, jestem zakochana :)
Pasy się tak rozciągają, że wystarczy na wielki brzuch. Nie należy myśleć o swoim komforcie tylko o bezpieczeństwie za dwoje [emoji4]
Jak się upre nic mnie nie zmusi ani nie przekona :D
Ufam w 100% mężowi za kierownicą, czuję się bezpieczna i to ja raczej jestem hulaj dusza i wariat na drodze :D
 
reklama
Dziewczyny jak radzicie sobie ze stresem? Ja dzisiaj miałam rozmowę rekrutacyjna na doktorat i prawie ze stresu zemdlałam do tej pory się trzęsę, mimo że wszystko poszło pomyślnie
 
Dziewczyny, a powiedzcie co myślicie o tych adapterach do pasów bezpieczeństwa? Ja się właśnie zastanawiam nad zakupem [emoji848]Zobacz załącznik 1021584
Ja już w nich jeżdżę. Kupiłam w pierwszej ciąży, bo była zagrożona i nie chciałam dodatkowo uciskać brzucha (wiem, że pasy tak bardzo nie uciskają, ale to siedzi w głowie). Niestety długo nie miałam przyjemności ich używać.
Wczoraj mąż je wyciągnął, bo stwierdził, że jak je mamy to po co ryzykować. Ogólnie bardzo wygodne, bo pas leci po nogach. Poza tym, na Youtube są filmiki, co dzieje się z ciążą przy wypadku.
Dzięki, to mnie uspokoiłyście. Tak myślałam że to nic groźnego, że pewnie w środku napięte wszystko to się naciągnelo. Przez ten kaszel tyle obaw. 3 tygodnie kaszlec to jest nienormalne.
Ja też już kaszlę 3 tygodnie. Idę za chwilę do lekarza żeby sprawdził, czy mi to na płuca nie siada... nie wiem już co na to poradzić. Ginekolog powiedział, że mam nic nie jeść i to wykaszleć. Syropu z cebuli to już czuć nie mogę...
 
Proszę o dopisanie. Rzadko również się odzywam..Ale póki nie pójdę na L4 to nie da rady częściej ;)
Mam to samo, poki nie jestem na l4 to w pracy nie mam czasu na nic.

Pracodawca chce w dodatku żebym pracowała do stycznia bo w grudniu leci z partnerką na Bali... [emoji23]
I już pytał kiedy wrócę po macierzyńskim... Nie mam nawet czasu cieszyć się tą ciąża
 
Też tak miałam już dwa razy. Raz jak chciałam się szybko przewrócić w łóżku na drugi bok to mnie strasznie zakłuło. I wczoraj jak szybko wstałam z kanapy to mnie tak zakłuło że nie mogłam się ruszyć.[emoji21] więc nie jesteś sama.

Mnie też nie raz coś kłuje przy wstawaniu aż muszę usiąść, poczekać i za chwilę znów wstać. Wczoraj mówiłam lekarzowi, USG miałam robione przez brzuch, nic niepokojącego nie widział, oprócz krwiaka. Zazwyczaj kłuje z prawej strony. Z lewej rzadko i słabiej.


Dziewczyny trzymajcie za Nas kciuki, jestem na skraju załamania. Plamię i jedziemy do mojej gin. Jak się powtórzy historia z kwietnia i mojemu maleńswu przestanie bić serduszko, to nie wiem... jestem przerażona...odezwę się późnym wieczorem.

Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.
 
Dziewczyny ostatni raz wklejam liste! Czy ktoras nie jest dopisana? medlowac sie bo zamykamy watek!

@Bedemama! tp 27.03
@Integral tp 28.09-04.04
@leeleeth tp 01.04
@Karolajna33 tp 03.04
@Magda1327 tp 03.04
@Karolina2102 tp 05.04
@Jula201906 tp 04.04
@ola86 tp 5-7.04
@Sindi1520 tp 05.04
@Katerinka80
@Magda_S
@mizoro tp 05.04
@aneta265 tp 05.04
@sonia.d
@Blizniakisanok
@Najeczka tp 09.04
@aszcz tp 10/11.04
@Sysiq tp 16.04
@Dżasta92 tp 16.04
@Mimi1987 tp 17.04
@paola425 tp 20.04
@AniulekP tp 20.04
@nnat. tp 23.04
@Sassi tp 28.04
@UrszulkaB
@Nnbrznsk
@majka89
@Sassi
@cmla
@Emilia1988
@lenapb
@Wiatraki
@oleeencja
@Likeme
@Hanqa_08
@_Anek_
@atena100
@MoniaMa
@ladyjane95
@milena1706
@Niedoczynna93 tp 08.04
@Anisa15
@MtV
@Surgeres
@kasia.neu
@Inofs
@lexi91
@Rybaa tp 08.04
@pannadorka
@ynka. tp 04.04
@Ruki
@cortado
@Szklanagłowa
@LaBu
@Gloria 87
@monika89bdg
@Renka85 tp 17.04
U mnie w sumie 8.04, a nie 9.04, ale to żadna różnica. I tak wyjdzie kiedy chce [emoji16]
 
On wie o tej całej sytuacji i popiera moją decyzję. Mówi, że liczę się ja, on i nasze dziecko. Rozmowa i tak będzie przeprowadzona tak na przyszłość, by im coś do łba nie strzeliło i żeby nienawiści do dziecka nie okazywali. Mnie mogą nie lubieć ale niech dziecku tego nie okazują, bo w czym będzie gorsze od dzieci tamtej ich synowej... [emoji846]
A może nie wyprzedzać faktów. Może zakochają się w dziecku jak je zobaczą.
 
reklama
Hej Dziewczyny! Zalamka na całej linii od niedzieli jestem w szpitalu z bólami głowy. Ze względu na ciąże mało badań mogli zrobić ale w końcu okazało się po nakłuću ledzwiowym że to zapalenie opon mózgowych! Teraz nie wiem ile będę jeszcze leżeć w szpitalu głowa pęka leczenie żadne bo zagraża dziecku... Maleństwo w domu płacze za mama... Dramat
Trzymaj się!!! Boże tragedia..Dla Ciebie i Twojego dziecka...
 
Do góry