reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Boże, nie sądziłam że w 10 tygodniu moje mdłości nasila się na tyle, że zacznę wymiotować. A tu niespodzianka 10+4 i pierwsze zwrócone śniadanko
U mnie podobnie. Myślałam, że będzie się już wszystko uspokajać a od trzech dni wymioty po śniadaniu. Nie jest lekko :/
Mnie też ostatnio coś ciąga A wcześniej były tylko mdłości. Ale mnie ten kaszel też męczy i trochę prowokuje.
 
reklama
Cześć dziewczyny... Mogę dołączyć i ja? Od jakiegoś czasu Was podczytuje niestety czasu nie za wiele bo nadal pracuje. Mam 35 lat, to moja 4 ciaza 10+3, termin porodu 12 kwiecień. W domu 2 dziewczynki 8 i 4 latka, teraz przydał by sie synek 1 października czekaja mnie prenatalne moze dzidziuś się ujawni
 
Cześć dziewczyny... Mogę dołączyć i ja? Od jakiegoś czasu Was podczytuje niestety czasu nie za wiele bo nadal pracuje. Mam 35 lat, to moja 4 ciaza 10+3, termin porodu 12 kwiecień. W domu 2 dziewczynki 8 i 4 latka, teraz przydał by sie synek 1 października czekaja mnie prenatalne moze dzidziuś się ujawni
Witamy :) Tez mam 8-latka, ale chłopczyka :) Ja mam termin na 10.04
Z jakiego miasta jesteś?
 
Cześć dziewczyny... Mogę dołączyć i ja? Od jakiegoś czasu Was podczytuje niestety czasu nie za wiele bo nadal pracuje. Mam 35 lat, to moja 4 ciaza 10+3, termin porodu 12 kwiecień. W domu 2 dziewczynki 8 i 4 latka, teraz przydał by sie synek 1 października czekaja mnie prenatalne moze dzidziuś się ujawni
Hej! To jestesmy dokladnie na tym samym etapie. U mnie tez 10+3:-)
 
Łoo, dobrze wiedzieć. Swoją drogą pochodzę z Dęblina, Ryki są obok i rodzice często kupują sery z tej ryckiej mleczarni. :O Na szczęście teraz serów wszelakich żółtych i pleśniowych unikam (oprócz białego twarogu). No i brakuje mi wędzonych rybek i ogólnie owoców morza, ale wolę trzymać się zaleceń lekarskich.
 
Dziewczyny sprawdźcie czy nie jadlyscie tych serów [emoji58]
Na szczęście od serów mnie totalnie odrzuciło, jedyny ser jedzony w ostatnim czasie to hochland w plasterkach cheddar.
 
Ja mam dwóch synów. I tak, w razie drugiego chłopca przygotuj się na komentarze w stylu , szkoda że się nie udało, szkoda że nie parka itd. u mnie jak ciążą będzie oficjalna to na bank zaczną się teksty że byle byla dziewczynka
Ale przykro sie robi jak sie slyszy takie komentarze...Mialas jakas sprawdzona odpowiedz?
Czuje sie juz lepiej, niz w zeszlym tygodniu, chociaz smutek i szok jeszcze dlugo pozostana.
Jesli dobrze kojarze, Ty tez jestes mamusia na obczyznie?
ja na drugiego chlopca jeszcze grzecznie przystalam, ale teraz przyznaje, ze marze o dziewczynce...ale powiem Ci, ze dwoch chlopcow to jeszcze calkiem fajna sprawa, maja podobne zainteresowania i z malymi wyjatkami dogaduja sie (jest miedzy nimi roznica 2,5 roku). A teraz dostana jeszcze male baby, strasznie jestem ciekawa jak to bedzie...miedzy starszym a baby bedzie 9 lat roznicy....Bozie jaka ja stara jestem :D
Tak, jestem z Holandii :) mozesz mi przypomniec gdzie ciebie wywialo?
Tez mysle, ze fajnie miec dwoch chlopcow, zeby mogli dzielic zainteresowania. Z tym, ze maz chce dwojke dzieci, wiec kolejnej szansy na dziewczynke raczej nie bedzie ;)
Jak pierworodny zareagowal na brata?
Moj bedzie mial prawie 3.5 roku kiedy pojawi sie drugie. Jest synkiem mamusi i juz boje sie jego reakcji ;)
Hej laski, miałam dziś ciężka noc, od 3 nie śpię. Byłam wczoraj w tym szpitalu oddać krew i się naogladalam brzuchatek przed porodem to mi się przyśnil w nocy :) haha śniło mi się że przyjechałam do szpitala a lekarz na mnie spojrzał i powiedział że z takim wielkim brzuchem to ja na pewno nie urodzie bo dziecko będzie olbrzymie :) męża nie umiałam znaleźć, potem leżałam sama... Aż się obudziłam z tego wszystkiego o 3 i potem miałam takie mdłości że nie umiałam zasnąć, wymiotowalam już dwa razy i jestem padnięta :(
Dobrze wiedziec, ze nie tylko ja mam bezsenne noce :) do tego tez snil mi sie porod :) we snie mialam termin na 27 czerwca, ale polozna chciala cos sprawdzic wczesniej, dala mi znieczulenie, mialam jeden skurcz party i urodzilam (personel normalnie byl kolo mnie, ale rodzilam gdzies na zewnatrz na chodniku). Urodzil sie synek, miesiac przed terminem, wiec polozna spytala czy moze byc wczesniak czy wlozyc z powrotem do srodka :D
 
Boże, nie sądziłam że w 10 tygodniu moje mdłości nasila się na tyle, że zacznę wymiotować. A tu niespodzianka 10+4 i pierwsze zwrócone śniadanko
U mnie najgorzej jest wieczorem.Przez cały dzień jest ok, mogę zjeść wszystko .Za to od 18:00 mam straszne mdłości.Mimo tego że nic nie jem na kolacje to mnie bierze na wymioty.[emoji19]
 
reklama
U mnie najgorzej jest wieczorem.Przez cały dzień jest ok, mogę zjeść wszystko .Za to od 18:00 mam straszne mdłości.Mimo tego że nic nie jem na kolacje to mnie bierze na wymioty.[emoji19]
No właśnie u mnie do wczoraj było tak samo. A dzisiaj jadłam śniadanie z takim apetytem, bo byłam naprawdę głodna, skończyłam i dosłownie 30 sekund, tak mnie zabolał żołądek, wszystko podeszło do gardła i ledo zdążyłam do łazienki. Istna masakra, mam nadzieję, że to jednorazowe.
 
Do góry