reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziewczyny, co do tych tygodni ciąży. Piszmy tydzień+dzień i nie czepiajmy się, jeśli jedna będzie uważac, ze 9+4 to 10 tydzień, a inna ze 9, bo ginekologów i tak interesuje pełny wymiar tygodni i dni. I nie ma co się przerzucać zdaniami profesjonalistów, bo jak widać zdania te tez są różne, a mam nadzieje, ze prowadzącym nam lekarzom profesjonalizmu odmówić nie można.
Co do zmęczenia - kilka czynności wykonanych w ciągu dnia skutecznie mnie wyczerpuje. Ciekawa jestem, jak u Was z ciśnieniem? U mnie ostatnio niskie, niziuteńkie.
No jasne. Nikt się nie przerzuca. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i tak samo jak wymieniamy się opiniami na inne tematy tak samo i w tym wyrażamy co myślimy.
 
reklama
Dziewczyny, co do tych tygodni ciąży. Piszmy tydzień+dzień i nie czepiajmy się, jeśli jedna będzie uważac, ze 9+4 to 10 tydzień, a inna ze 9, bo ginekologów i tak interesuje pełny wymiar tygodni i dni. I nie ma co się przerzucać zdaniami profesjonalistów, bo jak widać zdania te tez są różne, a mam nadzieje, ze prowadzącym nam lekarzom profesjonalizmu odmówić nie można.
Co do zmęczenia - kilka czynności wykonanych w ciągu dnia skutecznie mnie wyczerpuje. Ciekawa jestem, jak u Was z ciśnieniem? U mnie ostatnio niskie, niziuteńkie.
Pewnie, mi nie chodzi o przekonywanie tylko o to żeby każda wiedziała o co innej chodzi :) tydzień+dzień powinien rozwiać wątpliwości.
 
Wy ciągle piszecie tu o jakiś wymiotach, mdlosciach, zmęczeniu a ja dalej jak nie miałam objawów ciąży tak nie mam dalej . Strasznie panikuje, ja nie wiem co ze mną jest nie tak, no dosłownie wcale nie czuje się w ciąży i do tego nawet grama nie przytyłam. Od poprzedniej wizyty do następnej to aż 1,5 miesiąca więc został jeszcze aż miesiąc a ja chyba przez ten miesiąc zejdę
 
Dziewczyny, co do tych tygodni ciąży. Piszmy tydzień+dzień i nie czepiajmy się, jeśli jedna będzie uważac, ze 9+4 to 10 tydzień, a inna ze 9, bo ginekologów i tak interesuje pełny wymiar tygodni i dni. I nie ma co się przerzucać zdaniami profesjonalistów, bo jak widać zdania te tez są różne, a mam nadzieje, ze prowadzącym nam lekarzom profesjonalizmu odmówić nie można.
Co do zmęczenia - kilka czynności wykonanych w ciągu dnia skutecznie mnie wyczerpuje. Ciekawa jestem, jak u Was z ciśnieniem? U mnie ostatnio niskie, niziuteńkie.
Tak będzie najlepiej [emoji6] a ciśnienie u mnie dziś idealne, gorzej z pulsem, bo już stówka bez wysiłku, bo oczywiście stresuję się tym, że jadę do lekarza [emoji53] jeszcze do tego mi niedobrze, bo przed wyjazdem zjadłam grześka [emoji849]
 
Dziewczyny, potwórzcie sobie suwaczki ciążowe wg wyliczeń z USG (po skorygowaniu dnia z ostatniej miesiączki) i wklejcie kod w Ustawieniach -> Sygnatura i wszystko będzie jasne, który tydzień i dzień u której. ^_^ https://www.suwaczki.com/kroktrzeci/pregnancy.html

U mnie z ciśnieniem kiepsko. Jest za niskie i pojawiają się omdlenia. :( Dzisiaj mi znowu zawirowało w głowie, jak synka odbierałam z przedszkola.
 
U mnie dzisiaj ok. 95/65 po wypiciu szklanki coli i pol napoju izotonicznego. Do tego co chwile jem bo inaczej mnie muli. I to nie przegryzka tylko albo wielka bulka z czyms albo zupa albo dwie kanapki no i obowiazkowo mars. I tak co 1-2 godziny. Boje sie stanac na wage.
 
Nie moge właśnie włączyć tej sygnatury nie wiem dlaczego...
A moje ciśnienie to tak średnio 117/65. U lekarza było wysokie więc muszę mierzyć 6x dziennie ale właśnie jest w tych granicach więc dobrze, że nie jest wysokie.
 
U mnie niestety nie działa..
Screenshot_20190917-162032.jpeg
 
Dziewczyny, potwórzcie sobie suwaczki ciążowe wg wyliczeń z USG (po skorygowaniu dnia z ostatniej miesiączki) i wklejcie kod w Ustawieniach -> Sygnatura i wszystko będzie jasne, który tydzień i dzień u której. ^_^ https://www.suwaczki.com/kroktrzeci/pregnancy.html

U mnie z ciśnieniem kiepsko. Jest za niskie i pojawiają się omdlenia. :( Dzisiaj mi znowu zawirowało w głowie, jak synka odbierałam z przedszkola.
Kurcze tylko nie wiem jak to zrobić, bo owulację miałam opóźnioną o 9 dni więc pokazuje mi i tak zły czas suwaczek :( Między OM a USG mam kolosalną różnicę, ale wiem, że rzeczywiście tak było.
 
reklama
Do góry