reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

czekamy na oficjalne zakmniecie przez administratora, pisalam, ze w okolicy srody ma juz byc zamkniety :)



ja albo spie albo rzygam :(
jestem tak zmeczona, ze snuje sie jak cien.
funkcjonuje na jakies 10% normy



u mnie kazdy napoj powoduje pogorszenie i rzyg :(

jestem po prenatalnych, dzidzius wyglada na zdrowego, wszystkie pomiary pieknie w normie, i wyglada na to, ze mam dziewczynke :)Zobacz załącznik 1023470

Super, gratulacje! Śliczna dziewczynka :)
Który to tydzień?
Ja mam badania 13t4d i zastanawiam się zy będzie widać.
 
reklama
Właśnie zjadłam na kolacje kanapki z paaztetem i pomidorem ale dziewczyny taka miałam ochotę że masakra, no musiałam :) zaparzylam też od razu rumianek ale i tak się boję co będzie ;)
 
Cześć dziewczyny... Mogę dołączyć i ja? Od jakiegoś czasu Was podczytuje niestety czasu nie za wiele bo nadal pracuje. Mam 35 lat, to moja 4 ciaza 10+3, termin porodu 12 kwiecień. W domu 2 dziewczynki 8 i 4 latka, teraz przydał by sie synek 1 października czekaja mnie prenatalne moze dzidziuś się ujawni
Witamy! I ja jestem '84, w domu mam 8letniego synka:)
 
Właśnie zjadłam na kolacje kanapki z paaztetem i pomidorem ale dziewczyny taka miałam ochotę że masakra, no musiałam :) zaparzylam też od razu rumianek ale i tak się boję co będzie ;)
Rozumiem ten apetyt ja od początku ciąży wpierdzielam chleb lub bułki z paprykarzem... Szok
 
Ale przykro sie robi jak sie slyszy takie komentarze...Mialas jakas sprawdzona odpowiedz?

Tak, jestem z Holandii :) mozesz mi przypomniec gdzie ciebie wywialo?
Tez mysle, ze fajnie miec dwoch chlopcow, zeby mogli dzielic zainteresowania. Z tym, ze maz chce dwojke dzieci, wiec kolejnej szansy na dziewczynke raczej nie bedzie ;)
Jak pierworodny zareagowal na brata?
Moj bedzie mial prawie 3.5 roku kiedy pojawi sie drugie. Jest synkiem mamusi i juz boje sie jego reakcji ;)

Dobrze wiedziec, ze nie tylko ja mam bezsenne noce :) do tego tez snil mi sie porod :) we snie mialam termin na 27 czerwca, ale polozna chciala cos sprawdzic wczesniej, dala mi znieczulenie, mialam jeden skurcz party i urodzilam (personel normalnie byl kolo mnie, ale rodzilam gdzies na zewnatrz na chodniku). Urodzil sie synek, miesiac przed terminem, wiec polozna spytala czy moze byc wczesniak czy wlozyc z powrotem do srodka :D
mieszkam w Berlinie od kilkunastulat.
Jezeli chodzi o dzieciaki. Powiem, Ci, ze latwo nie bylo, starszak byl bardzo mocno zazdrosny i wlasciwie do tej pory jest. Ale to zelezy od charakteru dziecka. Mysle, ze warto sie troche przygotowac, moze cos poczytac na ten temat. Ja tego nie zrobilam i zaluje. Synek czul sie przez chwilke odrzucony...a ja nie umialam temu zaradzic.
 
Ja też zrobiłam suwak, pojawia się w sygnaturze ale tu nie widzę :(

u mnie widac znak zapytania, sprawdz czy dobrze wkleilas link, moze zabraklo nawiasu albo cos, czasem tak jest

@leeleeth czyli dziewczynka, jak sobie wymarzylas... [emoji7][emoji3590]

okaze sie nic nie wyroslo przy kolejnym usg, ale jest sznsa na dziewuszke

Super, gratulacje! Śliczna dziewczynka :)
Który to tydzień?
Ja mam badania 13t4d i zastanawiam się zy będzie widać.

z om 11+6 z usg 12+3
 
Wy ciągle piszecie tu o jakiś wymiotach, mdlosciach, zmęczeniu a ja dalej jak nie miałam objawów ciąży tak nie mam dalej . Strasznie panikuje, ja nie wiem co ze mną jest nie tak, no dosłownie wcale nie czuje się w ciąży i do tego nawet grama nie przytyłam. Od poprzedniej wizyty do następnej to aż 1,5 miesiąca więc został jeszcze aż miesiąc a ja chyba przez ten miesiąc zejdę
ciesz sie :) ja w dwoch poprzednich ciazach tez nie mialam zadnych objawow, o tej niestety tego nie moge powiedziec....
 
reklama
Do góry