reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Trzymam kciuki za chlopaka !



Igg zawsze swiadczy o przebytej infekcji . Kup w aptece 100% sok z zurawiny


Zawsze marzylam o corce - wspolne zakupy, ploteczki itp. Z synem nie pogadasz 2 godziny przez telefon :D ani nie doradzi za 20 lat co jest trendy:D
Ja chyba bym sprawdzala co godzine gdybym kupila detektor :D
Ja tez marze o corce z tych samych powodow :) ale powiem ci, ze bycie mama chlopca tez jest super. Bedzie synek mamusi, zobaczysz!
Jak patrze na relacje meza ze swoja mama to mnie to buduje. Moze nie rozmawiaja ze soba godzinami przez telefon, ale cokolwiek by sie nie dzialo z naszym synem to juz konsultacja z mamusia na whatsappie. O ciazy tez powiedzielismy najpierw mamie meza. Z kolei tesciowa najmniej chyba dogaduje sie ze swoja corka, ktora wyprowadzila sie z domu zaraz po skonczeniu 18 lat. Tesciowa ma jedna corke i trzech synow.
Bedemama musiałaś mi przypomnieć o tym snickersie o matkooooo mam knopersa w domu ale jak zjem to córka mi da popalić bo to jej hihi. Najlepiej nie trzymać słodkiego w domu. Chyba zjem kawałek gorzkiej czekolady może mi przejdzie
No ja na twoim miejscu zjadlabym tego knoppersa ;) ;)
Przede mna jeszcze 17 dni z tesciowa :D zastanawiam sie jak tesc przezyl 40 lat :p
Najlepsze jest to, ze te wspolne wakacje to moj pomysl. Zaplanowalismy na poczatku czerwca kiedy jeszcze nie wiedzialam ze beda mna targac hormony. :D
Jesssuu 17 dni... lubie swoja tesciowa ale nie az tak!
 
reklama
Dziewczyny, macie jakies seriale dokumentalne do polecenia? Chyba obejrzalam juz wszystkie na netflixie... lubie takie z dreszczykiem. Moje top to Making a Murderer, The fear of 13, The Staircase. Poratujcie!
 
Dziewczyny usmazylam sobie na patelni ser smażony i wbilam dwa jajka. I to ciepłe naniosłem na świeża bułkę. Uwielbiam mmmmmm.
Ja nigdy swej teściowej nie poznam bo umarła nim poznałam swego narzeczonego. Dosłownie 4 miesiące przed :( nowotwór, zgroza XXI wieku
Dziś wywiadówka, wiecie jak mi się chce nie...
Nie Kuś tym knopersem, bułki muszą wystarczyć hihi
 
ja te
Dziewczyny usmazylam sobie na patelni ser smażony i wbilam dwa jajka. I to ciepłe naniosłem na świeża bułkę. Uwielbiam mmmmmm.
Ja nigdy swej teściowej nie poznam bo umarła nim poznałam swego narzeczonego. Dosłownie 4 miesiące przed :( nowotwór, zgroza XXI wieku
Dziś wywiadówka, wiecie jak mi się chce nie...
Nie Kuś tym knopersem, bułki muszą wystarczyć hihi
ja tez nie znam i pewnie nie poznam swojej teściowej aczkolwiek żyje, ma 5 dzieci kazde z innym a mojego męża chciala wywieść za granice i sprzedac.... babcia mojego męża go w pore odnalazła. Sprawy sądowe, policja szkoda gadać. Bezczelnie odezwała sie przed naszym slubem z pretensjami czemu nie dostala zaproszenia...
 
ja te

ja tez nie znam i pewnie nie poznam swojej teściowej aczkolwiek żyje, ma 5 dzieci kazde z innym a mojego męża chciala wywieść za granice i sprzedac.... babcia mojego męża go w pore odnalazła. Sprawy sądowe, policja szkoda gadać. Bezczelnie odezwała sie przed naszym slubem z pretensjami czemu nie dostala zaproszenia...
Mato kochana ale historia. Jak matki mogą takie rzeczy swym dzieciom robić! Wspolczucie
 
Teściowa to też moja zmora.... Mieszkamy razem. Ona jest chora na schizofrenie i ostra demencje.... Także lolejne dziecko tylko ze dorosłe. Nikomu tego nie życzę bo to droga przez mękę. Moj R jest jedynym ktory może się nią zająć bo ośrodki sa bardzo drogie
 
reklama
Do góry