reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny wstawiajcie więcej tego boskiego jedzenia [emoji3590] może w końcu dostanę wenę na gotowanie [emoji16]
Hej dziewczyny! [emoji846] Czuję się coraz lepiej, mdłości już są na tyle że daję radę bez kropli. Mam nadzieję, że nie przechwalę dnia przed zachodem słońca [emoji16] Poza tym uruchamiać mi się zaczął syndrom wicia gniazdka. Zaczęłam szukać mebelków dla dziecka i już mam fajny zestaw. Partner nie za bardzo się tym interesuje i olewa co mu pokazuję. Bardzo podoba mi się ten komplecik. Jak myślicie, będzie pasować do obu płci? Ściany będą białe, bo całe mieszkanie mamy białe i żeby te mebelki były widoczne [emoji3526]Zobacz załącznik 1023897
Mebelki ładne, ale takie bardziej chłopięce mi się wydają [emoji848] chociaż w sumie najważniejszą rolę i tak odgrywają dodatki [emoji4]
Ja też przeglądam już mebelki, ale totalnie nie wiem jeszcze jak chciałabym urządzić pokoik maleństwa [emoji16]
póki co zamówiłam detektor, jestem mega ciekawa kiedy zacznie coś wykrywać [emoji16]
 
Jestem po badaniu. Wszystko jest dobrze [emoji4] Mam brać luteine zapobiegawczo i z tego wszystkiego zapomniałam jak przyjmować a recepta oddana. Zakładam że albo 1 albo 2 dziennie ale chyba wolę 1 dziennie bo bez zbadania progesteronu nie wiadomo nawet jaki mam obecnie poziom [emoji848]
20190918_194508.jpeg


Pierwszy raz wrzucam usg :)
 
Hej dziewczyny! [emoji846] Czuję się coraz lepiej, mdłości już są na tyle że daję radę bez kropli. Mam nadzieję, że nie przechwalę dnia przed zachodem słońca [emoji16] Poza tym uruchamiać mi się zaczął syndrom wicia gniazdka. Zaczęłam szukać mebelków dla dziecka i już mam fajny zestaw. Partner nie za bardzo się tym interesuje i olewa co mu pokazuję. Bardzo podoba mi się ten komplecik. Jak myślicie, będzie pasować do obu płci? Ściany będą białe, bo całe mieszkanie mamy białe i żeby te mebelki były widoczne [emoji3526]Zobacz załącznik 1023897
Ja też upatrzyłam łóżeczko z tej serii, bo bardzo mi się podoba i kolorystyka pasuje do naszego pokoju. Fajnie, ze jest też komódka bo, o niej też myślę.
 
Oj dziewczyny, dotychczas martwiłam się zanikaniem ciążowych objawów i sporadycznymi wymiotami (których we wcześniejszych tygodniach nie było). Za to dzisiaj robiłam wyniki, żeby mieć na świeżo na jutrzejszą wizytę u endokrynologa i wynik zwalił mnie z nóg... Tsh - 6.53 µIU/ml.
Pierwszy wynik, który robiłam od razu po potwierdzeniu ciazy wynosił 0.813 µIU/ml. Nie wiem o co chodzi. Jestem skołowana [emoji50]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wstawiajcie więcej tego boskiego jedzenia [emoji3590] może w końcu dostanę wenę na gotowanie [emoji16]Mebelki ładne, ale takie bardziej chłopięce mi się wydają [emoji848] chociaż w sumie najważniejszą rolę i tak odgrywają dodatki [emoji4]
Ja też przeglądam już mebelki, ale totalnie nie wiem jeszcze jak chciałabym urządzić pokoik maleństwa [emoji16]
póki co zamówiłam detektor, jestem mega ciekawa kiedy zacznie coś wykrywać [emoji16]
Daj znać jak tam detektor [emoji846] Też chciałam kupić, ale partner kręci mi tu nosem, że chyba przesadzić chcę z wydatkiem. Nigdy nie słyszałam serduszka dziecka. Jedynie na USG widziałam jak szybko pika. Nie mogę zagonić swojego lekarza na odsłuch tętna. Mówi, że jest bardzo dobrze. Może 8.10 się uda posłuchać [emoji3526]
 
Oj dziewczyny, dotychczas martwiłam się zanikaniem ciążowych objawów i sporadycznymi wymiotami (których we wcześniejszych tygodniach nie było). Za to dzisiaj robiłam wyniki, żeby mieć na święto na jutrzejszą wizytę u endokrynologa i wynik zwalił mnie z nóg... Tsh - 6.53 µIU/ml.
Pierwszy wynik, który robiłam od razu po potwierdzeniu ciazy wynosił 0.813 µIU/ml. Nie wiem o co chodzi. Jestem skołowana [emoji50]
Dzidziuś Ci dużo zabiera hormonu. Ja przed ciążą miałam też 0.813 ale udaje mi się utrzymać poziom na letroxie 50. Na razie mam 0.723, zobaczę jak długo to tak pociągnie. Dobrze, że masz jutro tą wizytę także nic się nie bój [emoji6]
 
Jestem po badaniu. Wszystko jest dobrze [emoji4] Mam brać luteine zapobiegawczo i z tego wszystkiego zapomniałam jak przyjmować a recepta oddana. Zakładam że albo 1 albo 2 dziennie ale chyba wolę 1 dziennie bo bez zbadania progesteronu nie wiadomo nawet jaki mam obecnie poziom [emoji848] Zobacz załącznik 1023924

Pierwszy raz wrzucam usg :)
Kochana ja ostatnio średnio tu zaglądam, albo sił mi brakuje albo czasu. Z jakiego powodu dostałas luteine??

Ja wizytę z poniedziałku 23 przełożyłam na jutro, przez spadek progesteronu który mocno mnie niepokoi.
 
Ja juz w lozku bo znowu boli mnie brzuch... okropna mam niestrawnosc w tej ciazy.

Mezus na dole zaczal puszczac glosna muzyke. Ale mu zazdroszcze, ze normalnie moze funkcjonowac :) wlasnie leci taka pieknosc:


Swoja droga, ogladal ktos Peaky Blinders?
 
reklama
Do góry