reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

A co to za implant to pewnie hormony ja źle je znoszę :( właśnie myślałam o tym że spirala może się zsunac to byłaby tragedia haha, narzeczony byłby na pewno szczęśliwy a ja załamana chyba aż do porodu
Musisz dopytać. Właśnie implant ma moja przyjaciółka po spirali. Ona kest mega wrażliwa na hormony. Fiksuje po tabletkach i plastrach a implant ma w ramieniu i z tego co mi mówiła on działa tylko w obrebie macicy. Musisz dopytac lekarza. Naprawde warto bo spirala mało bezpieczna się wydaje.
 
reklama
Właśnie nie... pierwszy raz mam taką sytuację
Hm, to jest jeszcze opcja, że po prostu nadwyrezylas sobie coś w środku przy częstym i silnym parciu. Chyba że dużo tej krwi i ewidentnie widać, że coś nie tak.
O hemoroidach czasem się nie wie. Mogą znajdować się w środku, bardzo malutkie i też mogą pękać.
 
Hm, to jest jeszcze opcja, że po prostu nadwyrezylas sobie coś w środku przy częstym i silnym parciu. Chyba że dużo tej krwi i ewidentnie widać, że coś nie tak.
O hemoroidach czasem się nie wie. Mogą znajdować się w środku, bardzo malutkie i też mogą pękać.
Właśnie co idę do toalety to leci krew... czekam na mamę może mi coś doradzi co mam robić bo martwię się o dzidziusia
 
@AnnaOlga chodzisz czesto do toalety czyli masz biegunke, tak? Na twoim miejscu poszlabym do lekarza pierwszego kontaktu albo na ip, bo mozesz sie porzadnie odwodnic. Przy okazji skonsultujesz krwawienie.
W poprzedniej ciazy zlapalam wirusa, biegunka i wymioty przez kilka dni. Zostalam w szpitalu przez 4 dni i kroplowki byly dla mnie jak zbawienie.
 
@AnnaOlga chodzisz czesto do toalety czyli masz biegunke, tak? Na twoim miejscu poszlabym do lekarza pierwszego kontaktu albo na ip, bo mozesz sie porzadnie odwodnic. Przy okazji skonsultujesz krwawienie.
W poprzedniej ciazy zlapalam wirusa, biegunka i wymioty przez kilka dni. Zostalam w szpitalu przez 4 dni i kroplowki byly dla mnie jak zbawienie.
No właśnie znów okupuje łazienkę. Mam biegunkę ale zamiast stolca krew ze mnie leci i tak od 20...
 
reklama
Ja cały czas nie mogę pisać na forum zamkniętym. Dostaję komunikat, że nie mam uprawnień.

Ten wątek zostanie, żeby osoby takie jak ja mogły pisać?
 
Do góry