reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Co do poradni to na początku chcieli mnie spławić i powiedzieli, że 2 inne szpitale mają wcześniejsze terminy. Tylko, że ja chcę rodzić w tym konkretnym szpitalu: tamte pozostałe mają na mieście opinie rzeźni. Obawiam się, że jak będę miała dokumentację cukrzycy w szpitalu A to potem w szpitalu B nie przyjmą mnie do porodu, tylko każą jechać do A.

Dlatego poczekam te 5 tygodni. W międzyczasie chodzę prywatnie do fantastycznej diabetolog.
 
reklama
@fuksja12 napisalas wiadomosc prywatna do @leeleeth ? Najlepiej jesli wszystkie przeniesiemy sie do watku zamknietego. Mysle, ze za pare dni juz wszystkie bedziemy mialy do niego dostep. Najgorzej jest na poczatku, zeby wszystkich tam "bezproblemowo" przeniesc :)

@AnnaOlga dawaj znac jak sytuacja!
 
Ja cały czas nie mogę pisać na forum zamkniętym. Dostaję komunikat, że nie mam uprawnień.

Ten wątek zostanie, żeby osoby takie jak ja mogły pisać?
Ja też nie mam, ale myślę że musimy poprostu poczekać. Takie sprawy pewnie trochę trwają, a ja dopiero wczoraj pisalam do leeleeth prośbę o dopisanie, więc cierpliwie czekam:)
 
Dziewczyny ze mną ciężka noc. Od 17 zatrucie pokarmowe. Smecta nie działa. A od 20 mówiąc w miarę ładnie, wyprozniam się krwi A co 15-60min. Brzuch boli. Nie spałam nic...
Ja miałam od piątku wieczór do wtorku rano problem z brzuchem. Ciągle mi jeździło, w dzień i w nocy, ale najgorsza była noc, stolec rzadki albo całkiem jak woda. Na szczęście bez krwi. Piłam orsalit, żeby uzupełnić elektrolity, na biegunkę wzięłam węgiel. Owa biegunka zmieniła się w zaparcie i od wtorku rano dopiero dziś byłam w toalecie... A może masz hemoroidy? Nie miałaś wcześniej zaparć? Od tego mogły się pojawić. Mojemu mężowi często leci krew, właśnie przez pojawiające się hemoroidy. Ale lepiej jedz na IP sprawdzić co się dzieje
 
reklama
@fuksja12 napisalas wiadomosc prywatna do @leeleeth ? Najlepiej jesli wszystkie przeniesiemy sie do watku zamknietego. Mysle, ze za pare dni juz wszystkie bedziemy mialy do niego dostep. Najgorzej jest na poczatku, zeby wszystkich tam "bezproblemowo" przeniesc :)

@AnnaOlga dawaj znac jak sytuacja!

Napisałam, ale póki co nie mam dostępu. Może jestem za krótko na forum.
 
Do góry