reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Haha u mnie podobnie, drażnią mnie różne dziwne rzeczy. U mnie syf w domu się zrobił taki że sanepid by miał co robić:p marzę O tym żeby Wkońcu mieć siły na wysprzatanie każdego kąta... mąż teraz dużo pracuje i chyba w nocy by musiał z mopem latać:p A w lodówce chyba coś zaczynać żyć haha ja na szybko tylko ja otwieram i uciekam szybko bo jej zapachy czuje nawet na piętrze wyzej !
Dziś na obiad zupa z groszku z grzankami mniam. Potem będę znowu zdychac...
 
reklama
Haha u mnie podobnie, drażnią mnie różne dziwne rzeczy. U mnie syf w domu się zrobił taki że sanepid by miał co robić:p marzę O tym żeby Wkońcu mieć siły na wysprzatanie każdego kąta... mąż teraz dużo pracuje i chyba w nocy by musiał z mopem latać:p A w lodówce chyba coś zaczynać żyć haha ja na szybko tylko ja otwieram i uciekam szybko bo jej zapachy czuje nawet na piętrze wyzej !
Dziś na obiad zupa z groszku z grzankami mniam. Potem będę znowu zdychac...
Jeeezu ja dzisiaj tak pooglądałam moją łazienkę i pewnie sanepid też by miał co robić hahaha
 
Wczoraj miałam super dzień. Dużo energii, sporo zrobiłam, już myślałam, że mi odpuszcza powoli zmęczenie. A dziś dla równowagi łącze się z wami w bólach. Musiałam sobie drzemkę uciąć. Skupić się nie mogę i poirytowana jestem. Może rzeczywiście coś z pogodą, bo u mnie ciemno i ponuro, a wczoraj słońce świeciło.

Widać że tu opustoszalo. Też jeszcze nie mam dostępu do zamkniętego forum. Musimy poczekać. Nie nadgonimy tam dziewczyn :D
 
Dziewczyny mi też nie działało. Zalogowałam się przez komputer i wyszukalam wątek w lupce, tak jak pisały niektóre dziewczyny i działa. :) prze telefon nie szło, używałam i aplikacji i przeglądarki.
 
reklama
Mi też cały czas pisze, że nie mam uprawnień do forum zamkniętego. Próbowałam przez wyszukiwarkę, przelogowałam się i nic nie pomogło.

Najwyżej zostanę na forum otwartym.
 
Do góry