reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Cześć Dziewczyny. czy można się jeszcze do Was dołączyć? Termin porodu 15.04. To moja trzecia ciąża. Na wcześniejszych stronach czytałam, że przeniosłyście się na inne forum. Czy jest możliwość aby być tam z Wami?:) do kogo pisać?
 
Cześć Dziewczyny. czy można się jeszcze do Was dołączyć? Termin porodu 15.04. To moja trzecia ciąża. Na wcześniejszych stronach czytałam, że przeniosłyście się na inne forum. Czy jest możliwość aby być tam z Wami?:) do kogo pisać?
Hej :) gratulacje ! W sprawie forum skontaktuj się z leeleeth :)
 
Dziewczyny, jak u Was w ciąży z pobieraniem krwi? Chodzi mi o zachowanie żyły po pobraniu. Ja ostatnio na pobieraniu na prenatalnych marudziłam w myślach na pielęgniarkę, że źle pobrała, bo miałam ślad, długo mi krew wyciekała. Jak miałam pobierana do kompletu badań od ginekologa też było podobnie. Wczoraj byłam oddać krew u mojej ulubionej pielęgniarki, nigdy po jej pobraniu nie miałam śladu, nigdy nie leciała mi krew. Wczoraj powiedziałam jej o tej sytuacji z pobrania do prenatalnych i z ciekawości zajrzała pod wacik i sama się zdziwiła, że krew się jeszcze sączy. Dała mi świeży wacik, przykleiła plaster. No i oczywiście mam zgrubienie i siny ślad.

Mam to samo. Boli mnie pobieranie bardziej i zawsze mega krwiak. Raz dwa tygodnie mi się trzymał... ‍♀️
 
Wlasnei dostalam wiadomosc, ze juz powinnyscie miec dostep.
@Majaga
@Katka11 tp 12.04
@Lauraa7 tp 25.04
@mycha_00
@Agniesiq tp 21.04
@eM..
@Anlika tp 15.04
@Kasia9206 tp 16.04
@Justyna1991 tp 12.04
@Wel tp 22.04
@angelka123 tp 10.04
@Stella_84 tp 12.04
@Malina_93 tp 20.04
@Monia0281
@fuksja12
@Mika90 tp 08.04
@Maluszek04 tp 22.04
@Alaina7 tp 06.04
@Mama90 tp 02.04
takze, probujcie, moze zresetujcie apke przed? i dzialajcie, czekamy na zakmnietym, jesli ktoras nadal nie bedzie miala dostepu to prosze piszcze do administrator bede myslec co i jak ;)

Jeśli korzystasz z aplikacji, to może się pojawić problem z dostępem. W takiej sytuacji wklej ten link do wyszukiwarki internetowej. Po takim działaniu link powinien pojawić się również w aplikacji. Jeśli będziesz mieć problem daj mi znać, pomogę:)
umnie fora zakmniete sie nie pokazuja, i poprzez lupke znalazlam watek :)
powodzenia!
Jeszcze ja. Pisałam na priv. Cierpliwie poczekam.
 
Witajcie, mam termin na 8.04 i chciałam dołączyć, ale widzę, że już przeszłyście na zamknięty... i trochę mi głupio wbijać na zorganizowana grupę...
 
reklama
Do góry