reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziewczyny zaczelam 13 tydz ciąży. w czwartek wyszłam ze szpitala bo miałam plamienia okazało się że mam krwiaka po 3 dniach mnie wypisali bo się organizuje ale już miałam w domu 2 razy plamienie czysta krwią i trochę skurczow biorę leki te co w szpitalu czyli duphostan i cyclonamine i mam się zgłosić po 7 dniach do lekarza. nie wiem co mam robić wolalabym dorwać do wtorku bo mam prenatalne i tak były przesuwane a w srode mam wizytę u swojego lekarza. Czy mam cierpliwie poczekać bo swiruje
 
reklama
Dziewczyny zaczelam 13 tydz ciąży. w czwartek wyszłam ze szpitala bo miałam plamienia okazało się że mam krwiaka po 3 dniach mnie wypisali bo się organizuje ale już miałam w domu 2 razy plamienie czysta krwią i trochę skurczow biorę leki te co w szpitalu czyli duphostan i cyclonamine i mam się zgłosić po 7 dniach do lekarza. nie wiem co mam robić wolalabym dorwać do wtorku bo mam prenatalne i tak były przesuwane a w srode mam wizytę u swojego lekarza. Czy mam cierpliwie poczekać bo swiruje
chyba nic więcej nie możesz zrobić, masz leki, musisz na pewno leżeć. Trzymam mocno kciuki, bądź dobrej mysli chociaż jest to bardzo trudny moment.
 
Dziewczyny zaczelam 13 tydz ciąży. w czwartek wyszłam ze szpitala bo miałam plamienia okazało się że mam krwiaka po 3 dniach mnie wypisali bo się organizuje ale już miałam w domu 2 razy plamienie czysta krwią i trochę skurczow biorę leki te co w szpitalu czyli duphostan i cyclonamine i mam się zgłosić po 7 dniach do lekarza. nie wiem co mam robić wolalabym dorwać do wtorku bo mam prenatalne i tak były przesuwane a w srode mam wizytę u swojego lekarza. Czy mam cierpliwie poczekać bo swiruje
Lepiej jechać na sor i to sprawdzić niż później pluć sobie w twarz
 
reklama
Do góry