reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

A jesteś pewna, ze nie zostałas do nas dopisana? Widziałam kilka osób, które pisały tutaj po Twoim poście, a piszą też na zamkniętym. Mogę spróbować Cię oznaczyć w poście i zobaczymy [emoji6]
Dziękuję ale teraz i tak już nie nadrobię tych postów tam a nie chce wchodzić w zgrane grono w połowie.
Wystarczy mi otwarty wątek na majowym.
🤗
 
reklama
Zgłaszałam chęć dołączenia do grupy początkiem października..... Pisałam wiadomości prywatne do moderatorki. Ale przeżyje i bez tego wątku :)
...też się nie dostałam, szkoda, ale płakać nie będę, bo to nie jest teraz najważniejsze :) Dobrze, że tutaj też się coś dzieje, a zawsze można dołączyć do Majówek lub Marcówek ;)
 
To w tych samych terminach się obracamy :) Ja na 1 kwietnia. Od samego początku jednak rozmiary dziecka wskazują że może i wcześniej .... oby! Na koniec jest na ogól tak trudno, że człowiek chce sobie ulżyć jak najszybciej
Też liczę że może wcześniej. To moja druga ciąża, w pierwszej do samego końca smigalam, wszystko robioam, nie rozumiałam jak ciężarówki narzekają na wiązanie butów. Ale okazuje się prawdą że w drugiej brzuch większy, szybciej rośnie itp. a będziesz mieć chłopczyka czy dziewczynkę?:)
 
Też liczę że może wcześniej. To moja druga ciąża, w pierwszej do samego końca smigalam, wszystko robioam, nie rozumiałam jak ciężarówki narzekają na wiązanie butów. Ale okazuje się prawdą że w drugiej brzuch większy, szybciej rośnie itp. a będziesz mieć chłopczyka czy dziewczynkę?:)
Postanowiłam zrobić sobie niespodziankę. Chce poznać płeć dopiero przy porodzie 😊
 
reklama
Hej wszystkim! Ja mam termin 20 kwietnia i to moja trzecia ciąża. Najgorsza z wszystkich 😔tez miała być „niespodzianka” ale lekarz się wygadał - i tak oto mamy drugą córkę co niezmiernie cieszy męża.
 
Do góry