reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, ale tu emocje😀 XKalax, to teraz już spokojnie czekać do wizyty, żeby się nie stresować za dużo 😀 słuchajcie, a macie już jakieś objawy, które mogą sugerować ciążę? Nie chodzi mi oczywiście o wyniki testów i bet 😉
A ja nie mam nic, zero totalnie, w sumie w pierwszej też tak miałam, cała cisza bez objawów i był chłopak ciekawe jak teraz 😄
 
Dziewczyny ze względu na to, ze miałam we wcześniej ciąży prawdopodobnie ok 1 tyg ciąży półpaśca małego na boku brzucha (chodzę prywatnie do lekarza) powiedział, ze będę miała z tego wzlegu refundowana cytologię. W jakich przypadkach jeszcze jest refundowana ?🤔
 
Dziewczyny jestem po wizycie, moja poziomeczka ma 0,5 cm biło serduszko i wszystko ok 😻💖 Jest jedna😁! Mi lekarz wyliczył termin porodu na 26.03.2021, ale ze miewam dłuższe cykle aplikacja pokazuje na 01.04.2021 zobaczymy kiedy maleństwo wyskoczy 🙈 zostanę tutaj z wami:-)! 💖
No to super, że wszystko w porządku. A który tydzień u ciebie, pytam bo ja mam wizytę we wtorek i ciekawa jestem co tam będzie u mnie?
 
A ja nie mam nic, zero totalnie, w sumie w pierwszej też tak miałam, cała cisza bez objawów i był chłopak ciekawe jak teraz 😄
Ja też tak miałam w pierwszej ciąży, praktycznie do 7 miesiąca żadnych objawów, czułam się świetnie i też mam syna, a teraz jest inaczej, mdłości, bóle głowy, bóle podbrzusza i pleców i ten posmak metaliczny w ustach, więc mam nadzieję, że to zwiastuje dziewczynke :) :)
 
reklama
Ja też tak miałam w pierwszej ciąży, praktycznie do 7 miesiąca żadnych objawów, czułam się świetnie i też mam syna, a teraz jest inaczej, mdłości, bóle głowy, bóle podbrzusza i pleców i ten posmak metaliczny w ustach, więc mam nadzieję, że to zwiastuje dziewczynke :) :)
Kurcze też bym chciała córce dla równowagi w domu,🤣 a w środku czuje ze będzie chłopak bo za bardzo chce dziewczynkę.. plus zero objawów.. a na dziewczynkę to niby się rzyga itd.. Ale to różnie bywa.. 😜
 
Do góry