reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej, dziewczyny! Czy Wam też wywaliło brzuch? Mam okropny bebzon, to musi być zatrzymanie wody i hormony. Nie mam siły go wciągać więc chodzę, jakbym conajmniej w 5 miesiącu była. 😄 Teraz pod sukienkami to ładnie wygląda ale jeszcze za wcześnie, by obnosić się z brzuchem...
 
reklama
Hej, dziewczyny! Czy Wam też wywaliło brzuch? Mam okropny bebzon, to musi być zatrzymanie wody i hormony. Nie mam siły go wciągać więc chodzę, jakbym conajmniej w 5 miesiącu była. 😄 Teraz pod sukienkami to ładnie wygląda ale jeszcze za wcześnie, by obnosić się z brzuchem...

Taaaak, straszne to, ale jestem mega szczupla i to moja w sumie 4 ciaza, wiec wywalilo mnie na dzien dobry jak przy pierwszej w polowie... a to 5+6...
 

Załączniki

  • 20200809_124233.jpg
    20200809_124233.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 99
Dzięki Wszystkim za powitanie! Ja czekam na termin pierwszej wizyty u gin (juto dzwonię, bo tam gdzie chodzę przez urlopy nie mogłam się dodzwonić i dopiero jutro będą dostępni), na razie udało mi się zapisać do endo i diabetologa. Co do brzucha to też mam widoczny, jakby wzdęty, a z objawów to biust daje się we znaki;)
 
Hej, dziewczyny! Czy Wam też wywaliło brzuch? Mam okropny bebzon, to musi być zatrzymanie wody i hormony. Nie mam siły go wciągać więc chodzę, jakbym conajmniej w 5 miesiącu była. 😄 Teraz pod sukienkami to ładnie wygląda ale jeszcze za wcześnie, by obnosić się z brzuchem...
Taaak, mi też! Jestem zła bo dzisiaj się pakowałam na wyjazd i masakra, tylko luźne sukienki dobrze wyglądają 🤦🏻‍♀️ Czuje się grubo a u mnie dziś 6+2 dopiero😭
 
Ja biorę folik i swoje witaminy zestaw witamin zwykły nie dla ciężarnych, takie jak brałam przed ciążą chyba raczej nie zaszkodzi, jak będę ma wizycie u lekarza to się muszę właśnie zapytać
Właśnie ja przestałam brać, nie wiem właśnie czy nie ma tam za dużych dawek witamin? A za duże dawki Tez szkodzą na płód.. Nie mogłam znaleźć w necie nic na ten temat więc jak się dowiesz to daj znać bo jestem ciekawa..
 
Dziewczyny ja z innej beczki. Mam częste infekcje dróg moczowych. Do tej pory ratowałam się furagina, nospa ale na wizycie w środę Pani doktor powiedziała że tylko żurawina na tym etapie lepiej niczego nie przyjmować. Macie jakieś doświadczenia ? Czuję że zapalenie nadchodzi 😭
 
Dziewczyny ja z innej beczki. Mam częste infekcje dróg moczowych. Do tej pory ratowałam się furagina, nospa ale na wizycie w środę Pani doktor powiedziała że tylko żurawina na tym etapie lepiej niczego nie przyjmować. Macie jakieś doświadczenia ? Czuję że zapalenie nadchodzi 😭

A żurawina nie pomaga? Ja po cesarce miałam jakieś zakażenie czy coś, że mocno piekło podczas sikania i położna zaleciła żurawinę. I zjadłam całe opakowanie suszonej żurawiny i pomogło. :)
 
reklama
A żurawina nie pomaga? Ja po cesarce miałam jakieś zakażenie czy coś, że mocno piekło podczas sikania i położna zaleciła żurawinę. I zjadłam całe opakowanie suszonej żurawiny i pomogło. :)
Zjadłam trzy tabletki dzisiaj ale skutek marny. Ja miewam bardzo bolesne zakażenia. Jeden urolog stwierdził że taka moja uroda...
 
Do góry