reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Witajcie. Jestem tu nowa, mam 32 lata i to moja pierwsza ciąża. Jestem w 13+1 tc prenatalne badanie usg wykazalo u mnie przezierność 2,7 mm z crl 65 mm. Jest widoczna kość nosowa. Ryzyko trisomii 21 podwyższone. Czekam na pappa. Czy ktoras z was tez miala podobnie? Nie ukrywam ze bardzo sie tym przejelam.
U mnie przezierność wyszła 2,8 Pappa potwierdziła ryzyko , we wtorek mam amniopunkcje. Jak będziesz miała wyniki pewnie dostaniesz skierowanie do genetyka on Ci Wszystko wytłumaczy , nie martw się na zapas [emoji4]
 
reklama
U mnie przezierność wyszła 2,8 Pappa potwierdziła ryzyko , we wtorek mam amniopunkcje. Jak będziesz miała wyniki pewnie dostaniesz skierowanie do genetyka on Ci Wszystko wytłumaczy , nie martw się na zapas [emoji4]
Ja nie dostałam skierowania do genetyka :/ sama pojechałam prywatnie z polecenia , ta Polska służba zdrowia to o kant dupy :(
 
Ja nie dostałam skierowania do genetyka :/ sama pojechałam prywatnie z polecenia , ta Polska służba zdrowia to o kant dupy :(
Ja mialam przeziernosc 2.2 lub 2.3 w 12+1 i ryzyko wyszlo niby male 1-5500 wiec to moze jeszcze od wielu innych parametrow nalezy,a wiek mam 36 lat
(To tak bardziej no nowej kolezanki pisze)
 
Ja nie dostałam skierowania do genetyka :/ sama pojechałam prywatnie z polecenia , ta Polska służba zdrowia to o kant dupy :(
Mi przy odbiorze wyników Pappa gin od razu dał skierowanie do poradni na NFZ bo z tymi wynikami kwalifikuje się do darmowej diagnostyki. Później będę miała połówkowe z echem serca też w ramach NFZ
 
Po stracie z trisomia 13 mam USG i papa za free i potem następne też ale a i tak wszystko zależy od lekarza na co da skierowanie. Chodzę do dwóch Finów i jeden uważa że należą mi się te USG na fundusz a drugi że nie
 
Myslę ze ludzie nie chcą decydować bo jak cos nie wypali,zwalą zawsze na tego co "odważył"się tą decyzję podjąć. Lepiej udawać sierotę niz wychodzić przed szereg. Standard....Moja szefowa często sie pyta mnie o różne rzeczy. Chodzi o to zebym wziela na barki nie tylko odpowiedź,ale tez odpowiedzialność bo jak cos to będzie że ja tak napisalam powiedzialam itp.
Kochana u mnie to chleb powszedni!!! Dzwonią i pytaja co robić, non stop! 😡😡😡
 
A ja ze swoim smiejemy się że jak dobrze pójdzie to może za rok jakieś przytulaski 😀😀
Dzieci 👶👶najważniejsze, takie uroki ciąży wysokiego ryzyka jakoś się przetrwa 😊
Byliśmy dziś u lekarza na USG innego niż oststnio teraz widzi dwóch chłopców ostatnio inny lekarz stwierdził że będą dziewczynki ale nie ważne co między nogami będzie i tak nie mamy na to przecież żadnego wpływu najważniejsze że brykaja zdrowe dzieciątka ❤❤
Ooooo super ze Dzidzie❤ zdrowo ida do przodu, na tym etapie wiadomo czy 1- czy 2-jajowe😃? Pytam tak śmiało bo mam Sis❤ bliźniacze 😍!
 
reklama
Do góry