reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja cały czas twierdzę,że moja ciąża to sprawka babci 😍 wiedziała ile lat o tym marzę, odeszła 5 sierpnia (w dzień,gdy akurat do niej nie zajrzałam, spóźniłam się 5 minut 🙄 ), cały czas to sobie wyrzucałam, bo z dziadkiem było tak samo, a ze wszystkich wnuków ja byłam z nimi najbardziej związana. Więc po 2 tygodniach od śmierci babci dowiedziałam sie,że jestem w ciąży i pierwsze co pomyślałam to,że tym razem musi się udać, bo ona jednak przy mnie jest 🤍 jak dzidzia będzie dziewczynką to na drugie imię będzie miała Urszula - po babci 😊
Ula- ślicznie 🥰
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja chciałam tylko się pożegnać i życzyć wam wszystkim powodzenia 😉😉😉🤗😊😍
Po wczorajszym dniu nie mam już ochoty tutaj być...widzę, że nie można tu być soba, bo tej, czy tamtej nie odpowiada sposób moich wypowiedzi...uslyszalam tu o pokorze tylko nie wiem w jakiej kwestii miałabym ją wykazywać? 🤔🤔🤔 w kwestii panikowania nad bólem brzucha w ciąży, czy w kwestii moich poglądów, które się nie zmienią? 🤔🤔🤔 @Czarna 36 przeżyłam w życiu bardzo dużo, chociaż Ty uważasz, że jestem taka młoda, że nic o życiu nie wiem...otóż wiem bardzo dużo i śmiem twierdzić, że połowy tego co ja nie przeżyłaś mimo, że jesteś starsza...po wczoraj nie czuję się już tutaj dobrze, miałam kiepską noc i nie chce więcej "powtórki z rozrywki", nie chcę też słuchać tutaj o covidzie, bo mam do niego takie podejście i jak słysze panike odnośnie wirusa i teksty "pewnie mowiłabyś inaczej gdyby to Ciebie lub Twoich bliskich spotkało" to nie powiem co mi się chce zrobić...także jeszcze raz wszystkiego dobrego dziewczyny i miłego dnia 😊😁😉😍🤗
Zobacz jaka masz postawe. Nie zarzucam Ci braku wiedzy życiowej,próbowałam zwrócić na cos twoja uwagę. Nie znasz mnie i nie wiesz co ja przeżyłam, i widzę ze dalej nic nie rozumiesz. Trudno . Dla Ciebie tez wszystkiego dobrego.😊
 
@Dzidziu Ty mi tu nie wywołuj placków z lasu!!

A ja nie wiem co jest, potrafię zjeść np 5 naleśników, a za 2h jestem głodna jakbym cały dzień nie jadła. Albo potrafię zjeść dużą bułkę na kolację o 20 i o 22 muszę zjeść kolejną :/ Pochłaniam straszne ilości mąki pszennej i węglowodanów, bo niczym nie potrafię się najeść. Jem z 7 posiłków. I na takim jedzeniu nie tyję o dziwo. Tzn na początku ciąży przytyłam 1 kg, a teraz przez kilka tygodni w sumie 0,8 kg.

Rozumiem Cię 👍👍👍!
Zjadlam obiad godzinę temu i juz marzy mi sie hod-dog, burger, frytki, no cos takiego 🙈🙈🙈! Ja w granicach 4-6 i sa dni ze jakos się najadlam, a sa takie jak piszesz, ze po 2h jeść mi sie chce!!!
Placki z lasu 🤣🤣🤣! No muszę zjeść coś mniej zdrowego, dziś taka zachciana! 👍😋😃!
 
Wow tak samo jak u mnie 🤍 nam również babcia zostawiła mieszkanie - jesteśmy w trakcie remontów i mam nadzieję,że w listopadzie już będziemy na swoim... Wiele osób z rodziny mi już mówiło "ja bym tam nie chciała mieszkać,przecież tam umarła i babcia i dziadek", początkowo faktycznie obawiałam się jak to będzie, ale nie z racji strachu, bardziej po prostu ciężko mi tam było siedziec, bo wszędzie widziałam babcię i wszystko mi ją przypominało.. babcia i dziadek już od lat powtarzali mojej córce,że tu będzie jej domek i bardzo chcieli żebym tam mieszkała 🤍 nie wyobrażam sobie z kolejnym maluchem mieszkać u rodziców.. widocznie tak emiało by
Moja babcia nie umarła w domu a w szpitalu, dziadek umarł w domu. Tez mi wszystko przypominalo babcie, ale po gruntownym remoncie mieszkanie jest całkiem inne tylko klatka i lokalizacja ta sama. Nawet moja mama mówi że już się nie czuje tego mieszkania co było
 
reklama
Jestem z Ostrowa wielkopolskiego , a na prenatalne jadę właśnie do dr Dudarewicza, podobno to cudowny lekarz, tym bardziej tak niecierpliwie czekam na tę wizytę 😌
O, też jestem z Ostrowa i też byłam na prenatalnych u Dudatewicza - super lekarz, wszystko tlumaczy, opowiada na co właśnie patrzymy i jak mówi, jak rozwija się dziecko :) chyba lepiej nie mogłam trafić z wyborem lekarza :)
 
Do góry