reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hejo.

My się witamy 15+6 , jutro godzina ZERO o tej porze będziemy się zbierać do wyjścia [emoji17][emoji17] staram się myśleć pozytywnie ale coraz trudniej skupić się na czymś innym [emoji17]
Myślę o Tobie cały czas ❤️❤️❤️ Jesteś mądrą, kochaną dziewczyną i przede wszystkim nie jesteś sama!!! Kamiśka, całym sercem jestem z Tobą 😘 Mówiłam Ci, że jedna moja ginka też miała amnio z córeczką? Teraz córa studiuje medycynę 😊
 
Myślę o Tobie cały czas [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Jesteś mądrą, kochaną dziewczyną i przede wszystkim nie jesteś sama!!! Kamiśka, całym sercem jestem z Tobą [emoji8] Mówiłam Ci, że jedna moja ginka też miała amnio z córeczką? Teraz córa studiuje medycynę [emoji4]
Monia dziękuję Ci kochana za te słowa wiele dla mnie znaczą [emoji3590][emoji3590][emoji3590] [emoji8] [emoji8]

Całej reszcie dziewczyn też jestem wdzięczna za wsparcie , jesteście nieocenione [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Witam się w 17+0! 😊
Dzień zaczęłam z cieknącą krwią z nosa i zawrotami głowy 🤷🏻‍♀️ Ale wg tego co piszą w appkach to zupełnie normalne, ponieważ na tym etapie bardzo zwiększa się ukrwienie i takie mogą być tego skutki :)
Skończył mi się też urlop, także wróciłam do pracy i tak mi już jest ciężko 🤷🏻‍♀️ Postanowiłam jednak, że na następnej wizycie u prowadzącej (18.11) wezmę L4 bo już zaczynam mieć powoli dość, widzę że w pracy chcą mnie do samego końca wycisnąć ze mnie wszystko co się da 🤷🏻‍♀️ Także jeszcze miesiąc i heja!
Życzę miłego dnia i samych pozytywnych wizyt w tym tygodniu! - kto wizytuje dziś lub w tym tyg? 😄
Normalne 🙂 Od początku ciąży zapchany nos i krwawienia każdego ranka podczas smarkania.
Z L4 myślę, że to bardzo dobra decyzja. Spokój teraz wskazany 😊
 
Poczytajcie o masowaniu krocza i zachęcacie partnerów do współpracy w ciąży w tym temacie :) nie wiem czy pomoże bo nie rodziłam ale myślę że nie zaszkodzi. Ja na pewno zastosuje i mam plan po porodzie skorzystać z usług fizjoterapeuty urologa bo nie wyobrażam sobie posiłkować przy kichaniu do końca życia.
Będziemy mamami ale nasz komfort i kobiecość też jest ważna :)
Popieram. Mąż masował i obyło się bez nacinania :D ani jednego szwu i obydwoje zadowoleni :D
 
reklama
@Ana874 dobrze, że nie chciał Ciebie wycałować 😂

Poprosiłam Ciocię mojego męża, by mi w tym tyg upiekła orzechowca, bo mam straszną ochotę na niego i co? Już wczoraj na mnie czekał, tak więc właśnie pochłonęłam dwa olbrzymie kawałki i czuje się szczęśliwa 😂

@Martxx1 to już jutro!! Matko, jak mi się te terminy wydawały odległe jak się zapisywałyśmy :D
 
Do góry