reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dalej kanapka Z serem? Ja ostatnio sera nie mogę 😱 właśnie zezarlam 3 pierogi z serem okroszone cebula i skwareczkami 🙈 już czuje jaki halny będzie wiał w nocy 😱😂🙈
Proste ze tak😋! Mam chlebek wileński żytni, podgrzewam w opiekaczu, masełko, szyneczka, ser 🧀 i pomidorek no pyyszka!
Juz strzelałam dzis, wiec kołdra sie niw będzie unosic.🤭
Pierogi z serem białym na słodko jutro 👍!
A Ty dawaj czadu 😜😜😜!
 
Dzisiaj na USG już nie mierzył tylko ważył dzidziolka całe 150 gram wielkiego człowieka [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
To teraz nasze dzieciaczki będą wazone a nie mierzone? Ooo (to moja pierwsza ciąża :p) A czemu nie mierzą? Bo rosna w różnym tempie juz teraz czy może się prostują i nie da się dobrze zmierzyć do pupy? Wie ktoś? Hmm a JAK lekarz waży? Dla mnie to jakieś cuda żeby za pomocą usg ważyć? Ktoś wie jak to działa? :D
 
Ja słyszałam ze ten znn to ściema 🙈🙈🙈 wymlona przez koncerny farmaceutyczne 🤭.
Chyba nie bo moja mama miala z tym problem to kopała nogami i chodziła po domu żeby się rozruszać bo nie mogła spać od tego. Wszyscy się denerwowali bo po ciemku po pokojach krążyła jak jakieś zombie :D
 
reklama
Do góry