reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziękuję dobre było 👍!
Zrobilam małą listę zakupów, zalałam płatki owsiane mlekiem na rano.😋
M.chrapie 🙉🙉🙉, 3 noc z rzedu zrywa sie, jak wstaje w nocy na to siku z rekami do mnie, bo myśli ze to jego matka z tym rozwalonym kolanem, ma zrytą psyche! 🙈🙈🙈
To straszne jak on to przezywa.. az współczuję.

I takie zimne rano jesz?
 
To teraz nasze dzieciaczki będą wazone a nie mierzone? Ooo (to moja pierwsza ciąża :p) A czemu nie mierzą? Bo rosna w różnym tempie juz teraz czy może się prostują i nie da się dobrze zmierzyć do pupy? Wie ktoś? Hmm a JAK lekarz waży? Dla mnie to jakieś cuda żeby za pomocą usg ważyć? Ktoś wie jak to działa? :D
Z tego co wiem to wagę Naszego dzieciątka oblicza program zainstalowany w usg a robi to na podstawie różnych pomiarów.
 
Aż mnie ciarki przeszły. Dzielna dziewczyna jesteś [emoji173]

Jestem tego samego zdania.


U nas dzisiaj było trzęsienie ziemi. Pierwszy raz w życiu czułam. Tzn nie czułam tylko słyszałam. Było słychać jakby jakieś wielkie auto przejeżdżało obok, ale nie poczułam wstrząsu choć inni czuli
Ja czułam tylko raz trzęsienie akurat w roku kiedy się tu przeprowadziłam. Jeszcze mieszkaliśmy w wieżowcu na 36 pietrze i nagle mi wszystko zafalowało jakbym na lodzi była. Myślałam ze jakieś zawroty głowy mam. Usiadłam przed TV i tam było ze właśnie było trzęsienie w Iranie, u nas tylko odczuwalne, ze mogą być wtórne i ludzie wychodzą w obawie na ulice. Teraz mieszkamy w domu.
 
Nic nie dałam radę jak powiedział , że skończył to się rozpłakałam i się zhiperwetylowalam że aż wstyd [emoji1751][emoji1751] średni ze mnie Kozak [emoji6].
Ale powiem Wam że szok ile tam kobiet i to młodych [emoji17] jedna wychodzi kolejna wchodzi [emoji29][emoji29]
Bardzo dobrze ze juz po! Teraz tylko wypoczywac! Wspieram mocno i wierze ze wszystko bedzie ok🌞
 
reklama
No u mnie i USG i Pappa wykazało ryzyko to trochę inaczej podeszłam do tematu.
Ale to chyba nie w PL te usuwanie ciąży? W PL dopiero na podstawie wyników z amnio , można rozmawiać o terminacji ciąży a i tak nie jest to proste bo mało który szpital chce się podejmować ...
W pl :) a później Pani doktor przyszła i powiedziała tylko "aha jednak zdrowa"

Dziewczyny jestem zalamana... Tyje w zawrotnym tempie... Nie obzeram się, nie jem aż takich głupot no dobra pozwoliłam sobie na pół princessy wczoraj bo mam problem z cukrem ze mi strasznie spada i muszę szybko zjesc coś mega słodkiego, a ogólnie nawet odmówiłam schabowego na rzecz zdrowego obiadu i tak jest codziennie, jem chleb pełnoziarniste, nie jem po 18 jem co 3h, a że słodyczy to cukierek /dwa dziennie i wiecie co? Tragedia poprostu tyje z dnia na dzień... Jeden dzień z princessa +0.5kg
To jest jakieś nienormalne jak tak dalej pójdzie znow wyląduje z +30 kg na końcówce... Wogole niewiem co się dzieje jest jakaś mama której tak równie Waga? Ja dodatkowo mam takie zaparcia ze chodze raz na tydzień do kibelka :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry