reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Nie będę marnować słów na to co się dzieje. Ubolewam tylko, że jestem w pracy i nie mogę uczestniczyć w marszu.
Nie wiem jak dam radę dziś do 22, bo wczoraj poszłam spać o 20...
A wstałam o 6 także będzie masakra.
Też mam stresa przed wizyta, bo cały czas myślę o tej kości nosowej, że moja mała nie chciała w ogóle obrócić się przodem do zobaczenia jej..
I czekam na wyniki z badań prenatalnych także całkiem się boję... Ta przezierność 2,3 😔😔😔😔
A kiedy masz usg i kiedy wyniki?
 
@Martxx1 teściowej wyszedł wynik pozytywny i pół dnia wmawiam sobie objawy 🤦 myślę, że inaczej mi się oddycha, boli serce i drapie gardło 🤦 panikuję o dzidziola 🤷 w czwartek miałam mieć wizytę i nie wiem czy przekładać czy co.

@Nadziejka2021 ja właśnie wyciągnęłam moje spodnie ciążowe i śmiesznie w nich wyglądam 😂 ale brzuch już wywaliło i jest nie do wciągnięcia 😂 Ja nogawki mam dobre teraz, a ważę póki co 5 kg mniej niż w poprzedniej ciąży, więc myślę, że nie ma sensu kupować szerszych nogawek.

@sad1717 to gdzie dokładnie na tym Podlasiu mieszkasz? 🤔😉 Ja staraliśmy się o pierwsze dziecko to zapowiedziałam mojemu, że jak do końca roku się nie uda to ma być kiciol, no to się chłop wziął do roboty i zmajstrował młodą 😂
 
@Martxx1 teściowej wyszedł wynik pozytywny i pół dnia wmawiam sobie objawy 🤦 myślę, że inaczej mi się oddycha, boli serce i drapie gardło 🤦 panikuję o dzidziola 🤷 w czwartek miałam mieć wizytę i nie wiem czy przekładać czy co.

@Nadziejka2021 ja właśnie wyciągnęłam moje spodnie ciążowe i śmiesznie w nich wyglądam 😂 ale brzuch już wywaliło i jest nie do wciągnięcia 😂 Ja nogawki mam dobre teraz, a ważę póki co 5 kg mniej niż w poprzedniej ciąży, więc myślę, że nie ma sensu kupować szerszych nogawek.

@sad1717 to gdzie dokładnie na tym Podlasiu mieszkasz? 🤔😉 Ja staraliśmy się o pierwsze dziecko to zapowiedziałam mojemu, że jak do końca roku się nie uda to ma być kiciol, no to się chłop wziął do roboty i zmajstrował młodą 😂
No mój też zawsze mówił, że najpierw dziecko, a potem kociol, pewnie myślał, że mi się odechce 😂
 
Cześć dziewczyny! Ja na szybko, bo w tygodniu u mnie mniej czasu. Siedzę do 16 sama, a moja dwulatka odpuściła sobie ostatnio drzemki🤷

Ja spodni z lidla nie polecam. Wywłóczaja się w kolanach, pas jest krótki i niewygodny. w tych moich przynajmniej... Mam z C&A i przechodziłam w nich cała poprzednią ciążę, potem moja siostra, a że wyglądają na niezniszczone i są wygodne, jak legginsy, to chyba tylko w nich znów będę śmigać ;)

Może Was doczytam dziś 🙄
 
reklama
@Martxx1 teściowej wyszedł wynik pozytywny i pół dnia wmawiam sobie objawy 🤦 myślę, że inaczej mi się oddycha, boli serce i drapie gardło 🤦 panikuję o dzidziola 🤷 w czwartek miałam mieć wizytę i nie wiem czy przekładać czy co.

@Nadziejka2021 ja właśnie wyciągnęłam moje spodnie ciążowe i śmiesznie w nich wyglądam 😂 ale brzuch już wywaliło i jest nie do wciągnięcia 😂 Ja nogawki mam dobre teraz, a ważę póki co 5 kg mniej niż w poprzedniej ciąży, więc myślę, że nie ma sensu kupować szerszych nogawek.

@sad1717 to gdzie dokładnie na tym Podlasiu mieszkasz? 🤔😉 Ja staraliśmy się o pierwsze dziecko to zapowiedziałam mojemu, że jak do końca roku się nie uda to ma być kiciol, no to się chłop wziął do roboty i zmajstrował młodą 😂
Ja mialam miec szczeniaka i boom ciaza
 
Do góry