reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
a ja już 6 kg🤦‍♀️ ciekaw co będzie dalej. Ogólnie nawet wchodzę w swoje normalne spodnie tylko guzik na gumkę wiąże. Nie kupuje jeszcze np. Ciążowych dżinsów bo nie mogę ich dopasować. Np. Mierzylam jeden rozmiar to był ok ale tak na styk ze mysle ze za jakoś czas byłby za mały. A już rozm. Większy za duży w nogawkach itp. Ale pewnie później lepszy. Ehhh a Wam udało się dopasować spodnie ?
Nadziejka2021 ja kupiłam sobie takie jeansy z gumką w pasie w pepco po ok. 30 zł szt, jedne z szeroką gumą chyba kilkanaście cm a drugie z węższą ale rozmiar większe i dają radę 😉
 
O bidulo! My idziemy równo😍 17+3, ale mi mdłości juz w 12tc ustapily! Ale to Twojan2 a moja 1 ciąża i mam wrażenie,.właśnie z obserwacji, ze każda następna ciąża, to zwiększenie dolegliwości. 🤔
Teraz moja mam mi bardziej opowiada o swoich trzech ciążach to mówi że najgorzej się czuła w pierwszej z moja siostra. Musiała wstawać godzinę wcześniej żeby spokojnie powymiotowac sobie w domu, jak tacie mięso na obiad robiła to mówiła że katorga, ona cała ciążę z moja siostra mięsa nie ruszyła wcale. A kiedyś nie dawali kompletnie zwolnień, dostała jedno jak była mega chora od lekarza przyzakładowego i koniec, prawie do końca ciąży meczarnia.
Ja wczoraj przez protesty czekałam długo na tramwaj i tak zmarzłam że dziś już się czuje gorzej... Mój mać za to wracał niemal 5 godzin z jednego końca miasta na drugi. :/
 
Nie nadrobię was za wszystkie czasy... Zaglądam tu co dwa trzy dni a wy chyba najwięcej piszecie chyba z całego forum 🙈 masakra byłam tu od samego samiuskiego początku a teraz nigdy nie nadrobię to co tu piszecie. 🙈
Ja czasem jak mam przerwę i nie mam dużo czasu by nadrobić to czytam ostatnie 5 stron żeby złapać wątek :D
 
@Czarna 36 @Ana874 @klaudiaanita @modesty dziewczęta co się nie odzywacie? Jak weekend? Jak samopoczucie? 😊😊😊

I ta moja rodzącą @magdula36 😜😜😜
Ja kochana strasznie się czuje przez ostatnie dni. Co tu wejde, coś uda mi się przeczytać, czasem odpisać i uciekam bo głowa tak mi pęka, że nie wiem co robić. Jak nie głowa, to zgaga, a wczoraj nawet wymiotowałam :( Myślałam, że skoro pierwszy trymestr tak pięknie minął, to że tak już zostanie, a tu proszę :(
Już Was nadrabiam i mam nadzięję, że już będę normalnie uczestniczyć :D
 
reklama
Do góry