reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny polecam medela swing elektryczny. Mialam 2 wczesniakow i okolo roku z jednym i drugim odciagalam bo jednak od poczatku byli na butelce bo byli za mali na ssanie piersi. I udawalo mi sie na zmiane z butelki i piersi średnio do 4 miesiaca a potem doilam sie do roku. Ten dawał radę 🙂
Aż sobie zapiszę na przyszłość:)
 
@Martxx1 to dla mnie taki sam hicior jak moje wyniki krwi, po które musiałam jechać dwa razy, bo zapomnieli mi dać 🤦

@Dzidziu ja miałam kontakt przez 5 min z odległości, ale młoda była cały weekend i jedyne czego obawiam się to, że ona się zaraziła i teraz nas zarazi i na ile to się może rozciągnąć w czasie :/

Dzwoniłam wczoraj do sanepidu co mam zrobić, to mi koleś powiedział, że mam wypełnić formularz i oni się ze mną skontaktują do 4 dni 😂 czyli w terminie gdy bym była już po ewentualnej kwarantannie, więc się pytam co do tego czasu, a on mi na to, że mam żyć normalnie, bo bez decyzji sanepidu nie ponoszę żadnych konsekwencji 🤦 czyli mogę chodzić i zarażać 😂 i dodał, że do tej pory powinnam mieć już jakieś objawy jakby co.

No nic przez 2 dni posiedzę w domu, by dobić do 10 dni i tyle. Myślę, czy do gina dzwonić, ale w przyszłym tyg nie mam kiedy iść, więc by mi musiał przełożyć o prawie 2 tyg 😭
 
Ja kochana strasznie się czuje przez ostatnie dni. Co tu wejde, coś uda mi się przeczytać, czasem odpisać i uciekam bo głowa tak mi pęka, że nie wiem co robić. Jak nie głowa, to zgaga, a wczoraj nawet wymiotowałam :( Myślałam, że skoro pierwszy trymestr tak pięknie minął, to że tak już zostanie, a tu proszę :(
Już Was nadrabiam i mam nadzięję, że już będę normalnie uczestniczyć :D

Współczuję, zwłaszcza bólu głowy, przemęczył mnie tydzień i miałam dość 😣
 
Nie nadrobię was za wszystkie czasy... Zaglądam tu co dwa trzy dni a wy chyba najwięcej piszecie chyba z całego forum 🙈 masakra byłam tu od samego samiuskiego początku a teraz nigdy nie nadrobię to co tu piszecie. 🙈
Nawet nie próbuj 😅 ja robię, jak @PałkaZapałka łapie wątek z ostatnich kilku stron.
Ja jestem jakaś jeszcze płaska, a tu już 15 tydzień skończony 🤷 tylko wieczorem widać.
Kciuki za wizyty☺️
 
reklama
Nawet nie próbuj 😅 ja robię, jak @PałkaZapałka łapie wątek z ostatnich kilku stron.
Ja jestem jakaś jeszcze płaska, a tu już 15 tydzień skończony 🤷 tylko wieczorem widać.
Kciuki za wizyty☺️
U mnie zależy od dnia.. z rana czasem też płasko aż się stresuję 😁 a wieczorami bardziej ciążowo, choć dziś od rana kuleczka wybiła już aż moja córka mówi: wow ale Ci już brzuch widać 😊
 
Do góry