reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny, odbierałam właśnie wyniki moczu i mam bardzo liczne bakterie oraz leukocyty 50-70 😱😱 naczytałam się w internecie, że to jest bardzo poważna infekcja i się popłakałam az.. wizytę u lekarza prowadzącego mam dopiero w czwartek... Myślicie że powinnam jechać na ostry dyżur? Próbuje się dodzwonić do opieki nocnej ale cały czas zajęte 😠
Nie masz numeru do swojego lekarza?
 
reklama
Dziewczyny, odbierałam właśnie wyniki moczu i mam bardzo liczne bakterie oraz leukocyty 50-70 😱😱 naczytałam się w internecie, że to jest bardzo poważna infekcja i się popłakałam az.. wizytę u lekarza prowadzącego mam dopiero w czwartek... Myślicie że powinnam jechać na ostry dyżur? Próbuje się dodzwonić do opieki nocnej ale cały czas zajęte 😠
A masz jakies objawy?cos cie boli?powiem ci ze w uk praktycznie nie sprawdzaja moczu poza wlozeniem papierka na wizycie...ja nawet nie wiem jakie mam ph,czy sa bakterie,nic mnie nie swedzi wiec nawet o tym nie mysle i sie nie stresuje,no ale ty juz wiesz i szczerze nie wiem co bym zrobila na twoim miejscu
 
Dobra baby, która ma konszachty z moim mężem??!! Mówiliście o brzoskwiniach, bach dzień później mam sernik z brzoskwiniami. Dziś mówicie o tuńczyku w puszce- wchodzę wieczorem do kuchni a tam na stole tuńczyk w puszce... 😱 Proszę... Gadajcie jutro cały dzień o plackach ziemniaczanych!! Błagam!!
Haha😂 może Twój mąż jest jednym z duchów i nas podczytuje?😜
 
A masz jakies objawy?cos cie boli?powiem ci ze w uk praktycznie nie sprawdzaja moczu poza wlozeniem papierka na wizycie...ja nawet nie wiem jakie mam ph,czy sa bakterie,nic mnie nie swedzi wiec nawet o tym nie mysle i sie nie stresuje,no ale ty juz wiesz i szczerze nie wiem co bym zrobila na twoim miejscu
U mnie lekarz na każdej wizycie prosi o badanie moczu, wcześniej też miałam delikatne zakażenie, ale nie aż takie jak dziś. A jeśli chodzi o objawy to nie mam żadnego pieczenia czy boleści, tylko bardzo często robię siku ale myślałam , że to w ciąży normalne.
 
A ja chodzę wokół mojej puszki i się zdecydować nie mogę. Otwieram szafkę, patrzę, zamykam i w kółko 🤦‍♀️
Makrele tez mam ochotę i myśle nad tym wędzeniem. We wcześniejszej ciąży o niczym nie wiedziałam i byłam spokojna i szczęśliwa.
Ja w ciągu tego tygodnia jadłam łososia wędzonego, makrelę wędzoną, rybę pieczonąa jeszcze śledź w sosie musztardowym czeka... Kocham ryby a teraz starałam się jeść więcej żeby pouzupełniać dha itd. A tu czytam że nie wolno np. wędzonych. 🙄
 
reklama
Cześć dziewczyny.. Miałam dziś koszmar. Pełno krwi i szybko do szpitala. Straszne.
Skąd takie głupoty się biorą.
Miłego weekendu kochane 🥰
Nie martw się ja ciągle mam takie okropne albo głupie sny.. to chyba wynika z naszych wszystkich obaw i lęków - tego się trzymam, choć przyznam,że taki sen potrafi nieźle zdołować na kilka dni..
 
Do góry