reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja właśnie przeglądam ciuszki. Oddzielam różowe od normalnego 😅 oczywiście już się kilka razy popłakałam, jak zobaczyłam "tą" czapeczkę i "te" śpioszki. Te, w których jest na najbardziej zapamiętanym zdjęciu, albo w których leżała mi w ramionach i spała... Znowu...ech 😭
 
reklama
Dziewczyny jakie herbaty pijecie?
Bardzo unikacie tych z hibiskusem?
Ja piję tylko czarną a do tego plasterek cytryny. Z hibiskusem nie mam problemu bo nie lubię herbat owocowych ale wydaje mi się że nie ma co panikować i że po herbacie z hibiskusem jeśli nie jest pita hektolitrami to dzidziolkowi i Mamie nic nie będzie.
 
Witam z wieczora 😀
przez zdalną naukę i problemy z netem wypadłam z forum no, ale już wracam.
U nas ok wczoraj miałam wizytę u gina, ale bez USG, więc maleństwa nie widziałam ☹️ no nic muszę czekać do połówkowych. Kto jeszcze czeka?

W poniedziałek endokrynolog i teleporada z diabetologiem i do przodu.
Pozdrawiam.
4Biedronka, witaj fajnie że wróciłaś, sporo nas tutaj jeszcze przed połówkowymi. Ja mam dopiero na 21.12. Miłego dnia wszystkim 🤗
 
reklama
Do góry