• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
No wlasnie na spokojnie zeby potem nie bylo zawodu.. Jakby nie patrzyl. Córeczkę pragne miec bo wiecej dzieci nie planujemy.
ja miałam dwie dziewczynki marzyłam o chłopcu. Urodził się chłopiec 😍
A teraz nieplanowane, ale bardzo chciane i już kochane i byle zdrowe się urodziło 😉
Widzicie do trzech razy sztuka 😜, jak mi wyjdzie teraz syn to walne trzecie i może się uda córka 😜😜😂
 
Ja tu widzę mix smaków 😂 ale powiem Ci ze ja dziś małemu na śniadanie robiłam plascki bananowe i zjadłam po nim co zostało 😜, ale tych placków to chyba nie jesz z ogórkowa bo tak zabrzmiało 😂
Pati_666 ty się śmiej, mój mąż tylko w taki sposób zje ogorkową co prawda nie z bananowymi, ale z naleśnikami na słodko np. z dżemem 😁
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry