reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Wspólczuję,tez bym sie denerwowala,ale musisz poczekać jeszcze te parę dni. I trzeba byc dobrej mysli...nic innego nie da sie zrobic. Ja mam wizytę u lekarza za tydzień nie robilsm USG. Mam nadzieję ze wszystko bedzie ok.Trzymaj sie i daj znac
 
Zwariuje do wizyty we wtorek, moja polozna mi napisala ze jakosc usg fatalna i moze cos jest z boku pecherzyka z lewej strony, a nie pusty, ale za slaby sprzet zeby to oceniac...

Dziewczyny ktore maja zdjecia z bardzo wczesnej ciazy zerknijcieZobacz załącznik 1163133

Jakość zdjęcia może nie jest fatalna, ja miałam podobne, ale tu tabelka zasłania 1/3 pęcherzyka! Więc z tego zdjęcia nie można jednoznacznie ocenić, że pęcherzyk pusty. Ale gin pewnie widział cały tylko wydrukował takie nieszczęsne zdjęcie.
 
No wlasnie a klucie jajnikow to moze byc poronienie albo ciaza pozamaciczna.....Nasze matki mialy jeden problem z glowy....internet
Mnie na szczęście nie kłują jajniki ... Teraz nie czytam internetu tylko to forum bo tu jest więcej pozytywnych rzeczy i jakoś może dotrwam do wizyty u gin ☺️
Szkoda że wartości bety nie pokazują czy pęcherzyk jest pusty czy nie 😁
 
Zwariuje do wizyty we wtorek, moja polozna mi napisala ze jakosc usg fatalna i moze cos jest z boku pecherzyka z lewej strony, a nie pusty, ale za slaby sprzet zeby to oceniac...

Dziewczyny ktore maja zdjecia z bardzo wczesnej ciazy zerknijcieZobacz załącznik 1163133
Jedziemy na tym samym wózku... z ta różnica, ze mi lekarz nie wydrukował zdjęcia i ostatecznie nie przyjrzałam sie jakiej wielkości był pęcherzyk i powiem Ci, ze dzieki Bogu! Bo bym analizowała, czytała, a co to zmieni... musimy wytrzymać do wtorku (ja jadę na 12:00)! Dodatkowo ja plamie i psychika naprawdę świruje... ale sprobuj nie analizować, nie czytać, trzeba poczekać ba kolejne usg...
 
No wlasnie a klucie jajnikow to moze byc poronienie albo ciaza pozamaciczna.....Nasze matki mialy jeden problem z glowy....internet
A no dokładnie😂 nie wiem czy moja mama 30 lat temu chodziła na jakieś bety,nie bety😂 czy było tyle badań,tyle wizyt co teraz? Urodziła,zdrowa jest, wszystkie ciążę bez wymiotów ani nic, potem po porodzie leciała do pracy(chyba wtedy tłumaczyła mi,że mieli bardzo mały macierzyński,że się nie dało żyć z tego).
 
No wlasnie a klucie jajnikow to moze byc poronienie albo ciaza pozamaciczna.....Nasze matki mialy jeden problem z glowy....internet
dlatego ja nigdzie nie patrzę spokój i luzzz ☺️😉 nawet jeśli coś wyjdzie to zaufam tylko lekarzowi nie będę zaglądać w neta 😉 chyba z każda ciąża kobiety robią się bardziej obeznane 😉 jak by nie patrzeć 6 😂😂😂
 
reklama
Do góry